Jak ciekawie spędzić walentynki?

  • Sharebar

Walentynki budzą wiele skrajnych emocji – i od lat dzielą ludzi na dwa obozy – tych,  którzy chętnie świętują oraz zagorzałych przeciwników wszystkiego, co związane z tym pluszowym i różowym świętem. Niezależnie od tego, jak traktujemy ten dzień, warto miło go spędzić i nawet, jeśli chcemy go zbojkotować – zrobić to ciekawie.

Walentynki to święto, które przeszczepiliśmy z amerykańskiego gruntu i z roku na rok fala zakochanej młodzieży tłumnie eksponuje swoją miłość i wyraża ją na wszelkie sposoby. Z tych najpopularniejszych, bardzo częste są tłumne wizyty w kinie – oczywiście najlepiej na komedii romantycznej (które często produkowane są specjalnie z myślą o walentynkowej widowni i zarobku). Ogromną popularnością cieszą się tez romantyczne kolacje w rozmaitych knajpkach. Poza tym, w tym czasie stężenie kiczu zaczyna niebezpiecznie wzrastać, wkraczając na wystawy sklepowe i ogarniając większość lokali i sklepów tłustą warstwą romantycznych serduszek, pluszaków. Jeśli więc kiedykolwiek chcieliśmy obdarować bliską osobę paskudnymi, obrzydliwie kiczowatymi podarkami – zróbmy to właśnie wtedy. Jeśli jednak nie lubimy schematycznych rozwiązań, możemy zrobić to po swojemu, nico bardziej osobiście i kreatywnie. Oto garść inspiracji.

Aby uciec przed landrynkową, gęstą atmosfera, a złapać wasze uczucie w spontanicznym skoku – warto wybrać się tego dnia we wspólną podróż. Nie ważne czy będzie to wypad pekaesem do najbliższego miasteczka czy też całodzienna wyprawa pociągiem w nieznane – ważne abyście byli razem, otwarci na przygodę i wspólne przeżywanie. Przygotujcie termos z ciepła kawą czy herbata, trochę jedzenia i gotówki i po prostu ruszcie przed siebie – wsiadając do byle jakiego pociągu lub łapiąc stopa. Dzięki temu być może przypomnicie sobie jak bardzo lubicie wspólnie spędzać czas i jak fajnie możecie się razem bawić. Poza tym możecie tez poczuć się jak świeżo zakochani i wynająć sobie pokój w hotelu – zarówno tym eleganckim jak i przydrożnym, dzięki temu możecie poczuć młodzieńczy luz i wolność.

Domatorzy mogą tez miło spędzić ten czas, w domowym zaciszu. Nie są tu potrzebne kiczowate prezenty czy dodatki, wystarczy nieco pomysłowości i chęci bycia tylko we dwoje. Poza romantyczną kąpielą w płatkach kwiatów przy świecach i wyciszonej muzyce, możecie też wspólnie przygotować ulubioną kolację. Warto przygotować przedtem zestaw romantycznych utworów oraz tych, które przypominają nam miłe, wspólne chwile. Czy sprawdzaliście kiedyś jak romantyczny może być taniec we dwoje we własnym domu? Poza tym, że to bardzo przyjemne, jest tez niezwykle wygodne, zwłaszcza, gdy jesteście wtedy ubrani w wygodne i przytulne piżamy.
Po więcej inspiracji możesz zajrzeć do tego artykułu

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Gdzie aktywnie spędzić czas w Krakowie?
  2. Jak wyleczyć rwę kulszową
  3. Jak przygotować reklamę dla firmy?
  4. Jak urządzić wygodny pokój dla dziecka?
  5. Jak dzieci spędzają czas wolny?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.