Gopro hero po wsze czasy

  • Sharebar

Poznałem człeków, którzy nagminnie spędzają czas śledząc technologiczne nowinki, tylko w tym celu, żeby być ciągle na czasie z tym co dzieje się wokół. Poznałem też tych, jacy być może, nie siedzą nad składem przewodników, folderów i nie gapią się godzinami w ekran, lecz biorą w dłoń pewien określony sprzęt i czynią przy jego udziale wszystko co tylko możliwe. Dokładnie tak bywa ze mną, bowiem ja oraz gopro hero to duet nierozłączny. Szczególnie wtedy, kiedy zbliża się okres urlopowy.

Trafiło się tak, że niniejszy materiał powstaje w przedostatnim dniu mojego wspaniałego odpoczynku, tuż przed powrotem do pracy. Na osłodę tych ciężkich, czekających mnie momentów, wspomnę na wszystko to co moje kamery gopro zrobiły w tymże czasie, przy okazji ukazując Wam wszystkim jak olbrzymi potencjał tkwi w gopro hero.

Jak już zdążyłem wspomnieć, nie jestem właścicielem jednej tylko kamery gopro. Nie dlatego absolutnie, iż wcześniejsza się zepsuła, jednakże jak przystało na zwolennika gadżetów, lubię gdy mój ukochany sprzęt poddawany jest następnym transformacjom, zwiększającym jego parametry techniczne. Stąd zakupiłem nowy, lepszy produkt, jaki pozwolił mi na uwiecznienie kilku dzieł pod powierzchnią wody, niecodziennych wyczynów na desce i kilku pospolitych filmików w dużo lepszej jakości.

Dobrze jeszcze dodać, iż gopro hero to małe wyposażenie, które możemy bez jakiekolwiek trudu ulokować na przykład na naszych głowach i bawić się równocześnie dziejącą się chwilą oraz faktem, iż bywa ona jakoby z automatu uwieczniana dla następnych rodzinnych pokoleń. Ja sobie nie wyobrażam właściwego odpoczynku bez takiego sprzętu.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Lego Hero Factory – w obronie wszechświata
  2. Pędem na kamery go pro!
  3. Maszyny Budowlane firmy XCMG
  4. Czy zamieszkać w Bielsku?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.