Gdzie iść na randkę we Wrocławiu?

bowling we wrocławiu
  • Sharebar

Wrocław to prawdziwa Wenecja Południa i miejsce, gdzie można obudzić swój ospały romantyzm. Jeśli szukamy dobrego sposobu na pierwszą randkę, z pewnością znajdziemy to wiele wyjątkowych rozwiązań. Podajemy kilka scenariuszy, które zostały sprawdzone, jednak jeszcze nie opatentowane.

Mokra randka

Człowiek w większości składa się z wody – a tak się składa, że we Wrocławiu mamy jej pod dostatkiem. Woda oczyszcza atmosferę i może być źródłem doskonałej zabawy. Jeśli chcemy, aby nasza randka była niezapomnianym romantycznych wydarzeniem – warto wybrać się na wyjątkowy rejs po wrocławskich alejkach wodnych. Najlepiej, aby trafić na zachód słońca – wrażenia – niezapomniane. Po ćwiczeniach z romantyzmu czas na inne wodne scenariusze. Warto poszaleć w dobrym stylu i zorganizować randkę we Wrocławskim Aqaparku. Można skorzystać z tutejszego Spa, pobyczyć się w jacuzzi lub po prostu wspiąć się na tamtejsze zjeżdżalnie i bezkarnie zbadać reakcję na komendę: zjeżdżaj! Do tego możliwość podejrzenia sylwetki w stroju kąpielowym może być kusząca.

Rozrywka kulą się toczy

Dobrym pomysłem na rozrywkę na okrągło jest bowling we Wrocławiu. Gra w kręgle doskonale rozwiąże problem krepującej ciszy, a duch rywalizacji idealnie zarumieni atmosferę. Dobra zabawa i ruch może przełamać pierwsze lody. Dodatkowo, jeśli poznamy kilka sposobów na zbicie całej dziesiątki za jednym razem (czyli po prostu strike) możemy sporo zaplusować. Jest jeszcze inna korzyść wizyty w kręgielni – to tzw. Wielka próba bowlingowego buta. Podobno, jeśli ktoś dobrze wygląda w butach do kręgli – będzie dobrze wyglądał we wszystkim.

Zakupy po wrocławsku

Nie bójmy się prostych rozwiązań. Nie każda randka musi być hipsterska. Nie bójmy się o posądzenia o galerianizm, tylko potraktujmy spotkanie z przymrużeniem oka. Wizyta w galerii handlowej, wbrew pozorom wcale nie jest złym pomysłem. Po pierwsze wielość ludzi i duży ruch sprawia, że z pewnością nie zabraknie tematów do rozmowy, a maraton po sklepach może być całkiem zabawny. Poprzeszkadzajmy trochę znudzonym ekspedientkom i poprzymierzajmy tyle ciuchów, ile tylko zapragniemy. Najlepiej, aby każdy z randkowiczów wybrał kreację, dla drugiego – nie ma odmowy, każdy musi przymierzyć nawet najbardziej kompromitujący zestaw.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Gdzie się zatrzymać we Wrocławiu?
  2. Randka jest dobra na wszystko
  3. Tworzenie stron WWW – gdzie się uczyć?
  4. Zabiegi spa we Wrocławiu
  5. Gdzie szukać pracy
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.