Formy aranżacji wnętrza

  • Sharebar

Nowoczesne wnętrza które cechuje minimalizm formy oraz treści, dokładnie wyznaczone zarysy i krawędzie oraz rozpiętość kolorów to w dzisiejszych czasach popularne i coraz systematyczniej wykorzystywane techniki aranżacji i dekoracji w mieszkaniach młodych ludzi.

Trend ten jest o tyle wszechstronny, że łatwo może być stosowany w każdym pomieszczeniu, od kuchni, przez salon, aż do łazienek. To co rozróżnia go od pozostałych nieco bardziej surowych trendów aranżacyjnych to szansa połączenia w nim paru różnych rozwiązań neo i retro designu.

Takie rozwiązania wyśmienicie prezentują na przykład nowocześnie aranżowane łazienki, które mimo wykorzystywania różnorodnej palety barw i ceramiki charakterystycznych dla nowych form aranżacji, łączą w sobie użycie najrozmaitszych motywów w retro stylu. Mogą być to m. in. stylizowane baterie czy syfony wannowe lub umywalkowe, wieszaki na ręczniki, ramy luster i inne.

Współczesne formy aranżacji wnętrz jak już wspominaliśmy są najmocniej popularne w środowisku młodych ludzi, którzy chcą dopasować do własnych potrzeb nowo kupione lub wynajmowane mieszkanie. Popularność tego stylu z pewnością wiąże się z tym, że nie jest on sztywno osadzony w jednej tematyce, zatem można się dobrowolnie bawić formą i wyglądem swoich wnętrz i dopasowywać je do swoich nastrojów i zamiłowań.

Jak więc może wyglądać wnętrze urządzone w stylu neo-designu? A no tak jak sobie zażyczy tego osoba urządzająca. W łazience możemy równocześnie natrafić na nowe umywalki w połączeniu z bateriami retro, w salonie mogą to być minimalistyczne meble w japońskim stylu połączone z gołymi lub wielokolorowymi ścianami, itd. Przykładów można mnożyć całe mnóstwo, albowiem jedyne co ogranicza ten styl to wyobraźnia ludzka i zdolność zagospodarowania powierzchni, przez co każde mieszkanie i każdy pokój w tymże mieszkaniu może być zupełnie unikatowy i niepowtarzalny.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.