Co należy wiedzieć, aby otrzymać zwrot podatku z Anglii?

zwrot podatku z Anglii czyli rozlicz podatek z portalem ZwrotPodatkow.pl
  • Sharebar

Polacy wyjeżdżający do pracy w Anglii coraz częściej zadają sobie pytanie – co trzeba wiedzieć, aby móc starać się o zwrot podatku z Anglii? Kiedyś większość z Polaków nawet nie wiedziała czym jest rozliczenie podatkowe z zagranicy, ale w obecnych czasach wszystko się zmienia, także w sposobie postrzegania pracy za granicą przez naszych rodaków.

Biorąc pod uwagę liczbę osób, jakie wyjeżdżają do pracy do Wielkiej Brytanii trzeba by zastanowić się co należy zrobić, aby poinformować ich, że każdy kto legalnie pracuje w tym kraju może starać się o zwrot podatku z Anglii. Rozwiązań jest przynajmniej kilka, ale głównym elementem pozwalającym na otrzymanie zwrotu jest zwrócenie się o pomoc do biura podatków zagranicznych. Konkurencja na rynku jest bardzo duża, stąd też warto wybrać takie biuro, które posiada doświadczenie w rozliczeniach i które potrafi dokładnie wytłumaczyć co powinniśmy zrobić, aby otrzymać pieniądze z brytyjskiego urzędu. Takie biuro musi się więc dobrze znać na brytyjskich podatkach.

Tak naprawdę zwrot podatku z Anglii można bardzo łatwo odzyskać. Wystarczy wykonać 5 kroków, aby odzyskać należne pieniądze. Przede wszystkim trzeba zgłosić się do biura podatków zagranicznych. Po drugie musimy skompletować stosowne dokumenty – takich jak P45, P60, Payslipy itp. Kiedy już dokumenty będą zebrane i skompletowane następnie należy złożyć wniosek do biura podatkowego. Trzecim krokiem jest sprawdzenie przez biuro podatkowe czy zwrot podatku UK się nam należy i jaka może być szacunkowa wysokość kwoty zwrotu. Czwartym krokiem jest przesłanie dokumentów do biura w Anglii (zwykle zajmuje się tym biuro podatkowe), a ostatnim krokiem jest oczekiwanie na zwrot i odebranie pieniędzy z brytyjskiego urzędu.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Co należy wiedzieć, aby otrzymać zwrot podatku z Anglii?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Zwrot podatku UK
  2. Zwrot podatku holenderskiego – dla kogo?
  3. Paski płacowe od brytyjskich pracodawców
  4. Łupież – co należy o nim wiedzieć
  5. Co należy wiedzieć o raku jądra?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.