Buty dla każdego – marka Rieker

  • Sharebar

Nie bez powodu wielu klientów sklepów obuwniczych woli zapłacić więcej, jeśli ma możliwość zakupienia butów wygodnych, sprawdzonych oraz pochodzących z firm z tradycją. Takie obuwie jest zwykle wytrzymałe, bardziej praktyczne, a przy odpowiedniej pielęgnacji może posłużyć nawet przez kilka sezonów. Z tego powodu wiele osób kupujących obuwie stawia na markę Rieker, która na polskim rynku nie jest jeszcze tak popularna jak u zagranicznych sąsiadów.

Marka Rieker jest marką rodzinną – firma powstała i pozostaje w rodzinie jako biznes przekazywany w pokolenia na pokolenie. Sprawia to, że buty tworzone są z prawdziwą pasją i dokładnością godną Szwajcarów. To właśnie bowiem w Szwajcarii znajduje się główny punkt firmy, powstały jeszcze w XIX wieku.

Marka produkuje buty dla obu płci, a także wiele wyrobów galanteryjnych. To jednak obuwie Rieker sprawia, że firma staje się coraz bardziej popularna. Podstawową cechą wszystkich butów, bez znaczenia, dla jakiej płci zostały przygotowane, jest odpowiednia praktyczność. Buty są wygodne, dobrze sprawdzają się w najróżniejszych warunkach, a dzięki odpowiedniej budowie dodatkowo dbają o nogi i stawy oraz kręgosłup. Dlaczego? Posiadają bowiem system amortyzacyjny, która pozwala na odciążenie tych odcinków i kręgosłupa, które są używane zarówno przy chodzeniu, jak i staniu czy siedzeniu w butach tej marki.

Jednocześnie, obuwie nadal pozostaje stylowe i modne, dlatego tez Rieker jest marką wybieraną zarówno przez mężczyzn oczekujących przede wszystkim praktycznego komfortu, jak również kobiety, które liczą na doskonały wygląd. Duża różnorodność nowoczesnych modeli podyktowana jest współpracą z projektantami, którzy mają wiele świeżych, a zarazem praktycznych pomysłów na stworzenie idealnego obuwia. Z tego powodu w ofercie firmy znaleźć można buty sznurowane, zapinane na zamek, wsuwane czy z klamrą. Kozaki zimowe tej marki są dodatkowo ocieplane oraz mają porządne, nieprzepuszczające zimna podeszwy.

Czy to wszystko sprawia, że buty marki Rieker  są ciężkie? Nie, a to dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i rozwiązań, które nie obciążają bardzo stopy podczas chodzenia, stania czy siedzenia w butach. Marka założyła bowiem, że buty muszą przede wszystkim pozytywnie wpływać na nasz organizm i nasze samopoczucie, co przekłada się bezpośrednio na wybór takiego obuwia, które jest wygodne, praktyczne oraz amortyzuje stopę i stawy w trakcie jego noszenia. Jeśli dołączymy do tego spory wybór modeli i przystępną cenę, mamy odpowiedź na pytanie, dlaczego marka ta staje się coraz bardziej popularna.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Marco Tozzi – marka dla każdego
  2. Buty Maciejka – mądry wybór
  3. Na co zwrócić uwagę, kiedy kupujemy buty
  4. Odpowiednie obuwie ważne dla każdego z nas
  5. Buty Ryłko dla kobiet na każdą porę roku
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.