szkolenia

  • Sharebar

Jak myślicie czy w sieci internetowej można znaleźć porządne szkolenia biznesowe, na które warto się zapisać? Są osoby, które twierdzą, że jeżeli czegoś nie ma w sieci internetowej, to oznacza, że tego nie ma. Ja osobiście uważam, że może ziarnko prawdy w tym i jest. Jeżeli chcecie odnaleźć szkolenia z coachingu, to wpiszcie w wyszukiwarkę internetową np.: business coaching lub executive coaching.

No ale nie każdy poszukuje szkoleń biznesowych z coachingu. Tak moim zdaniem dobrze kombinujecie, dla szkoleń z zakresu np zarządzania sprzedażą powinniśmy wpisać: szkolenia z negocjacji lub szkolenia sprzedażowe, a dla zarządzania pracownikami, trzeba po prostu wpisać szkolenia z zarządzania, ewentualnie szkolenia dla kadry menedżerskiej. Jak widzicie samo zaczęcie poszukiwań ogranicza się zasadniczo do sprecyzowania typu szkoleń biznesowych jakie nas akurat interesują.

Jednak samo określenie to jeszcze nie znalezienie szkoleń. Teraz powinniśmy odfiltrować ziarna od plew i wyłuskać najbardziej odpowiednią grupę ludzi. Jak to zrobić? Chyba najłatwiej poszukać jakieś opinie na temat danej grupy ludzi w interneci.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Life coaching i szkolenia
  2. Szkolenia online
  3. Różne szkolenia
  4. Profesjonalny coaching handlowy
  5. Czy szkolenia z rozwoju osobistego są dla mnie?
Komentarze zostały wyłączone, ale możesz umieścić trackback ze swojej strony www.

Komentarze są wyłączone.