Jak ułatwić sobie studiowanie?

ściągi na studia
  • Sharebar

Studiowanie to bardzo ciężka rzecz i wie o tym każdy student… Przedmiotów jest wiele a w czasie sesji trudno jest się z czymkolwiek wyrobić. Dlatego w sieci powstaje co raz więcej portalów które pomagają studentom w nauce. Oprócz portali i serwisów z artykułami na tematy z masy różnych dziedzin nauki, powstają także strony internetowe z gotowymi sprawozdaniami na studia albo ściągami.

Ale jaki to ma wpływ na studentów? Na pewno nie pozytywny, skoro mogą oni znaleźć prawie wszystko w Internecie to co z wiedzą? No właśnie nic… Wiedza pozostaje tylko i wyłącznie na tych portalach, bowiem studenci bezmyślnie wszystko kopiują nawet nie czytając tego więc tym bardziej nie mają oni potem żadnej wiedzy która przyda im się w późniejszym życiu… W przyszłej pracy…

Bezmyślnie ściąganie na studiach tez tylko ogłupia i nie nauczy studentów nic więcej po za sprytem.

Pomyślmy sobie kto z nas chciałby być operowany przez chirurga, który zdał studia tylko dzięki temu, że potrafił świetnie ściągać na egzaminach. Albo kto chciałby aby budował mu dom ktoś kto oddawał gotowe sprawozdania z fizyki znalezione w Internecie… Prawdopodobnie nikt z nas.

Dlatego musimy nauczać nasze dzieci potępiać takie zachowania i uczyć ich, że wszystko czego nauczą się teraz zaprocentuje w przyszłości. Bo dzięki temu, że nie będą ściągać albo przepisywać prac z Internetu, w przyszłości uratują komuś życie bo nie popełnią błędu przy operacji, albo nie będą ścigani za pomylenie surowców do budowy najwyższego wieżowca na świecie.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Jak ułatwić sobie studiowanie?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Jak radzić sobie z lękiem?
  2. Spraw sobie zęby jak w TV.
  3. Firma do sprawienia sobie panoramicznej demonstracji
  4. Powiększ sobie… swoją przestrzeń
  5. Wypożycz sobie quada
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.