Wynajem samochodów dla firm

wynajem samochodów
  • Sharebar

Aktualnie wiele firm wybiera wynajem długoterminowy pojazdów. Na ogół są to przedsiębiorstwa, które wymagają samochodów sezonowo czy w czasie wykonywania kontraktów. Spółki które dopiero zaczynają powoli się rozkręcać, pojawiają się na rynku, zakłady które są sekcjami spółek obcokrajowych, oraz te które chcą odciążyć wydział transportu.

Jest to świadczenie, które polega na sprzedaży konsumentowi pewnych typowych rozstrzygnięć dotyczących przewozu w przedsiębiorstwie, bez konieczności zakupu aut, poszerzona o usługi zarządzania nimi. Umowa taka może być podpisana nawet na czas kilku lat. Opłata jest zróżnicowana w stosunku do okresu na jaki jest podpisywana umowa. Bardzo dużo zakładów zajmuje się takiego rodzaju świadczeniami, między innymi Ford. Oferuje on niezmiernie łatwy sposób administrowania samochodami, jak i doskonałą ochronę wydatków. Zakłady, które zdecydowane są na wynajem długoterminowy odbierają bardzo dużo dodatków. Za jedną z góry ustaloną miesięczną zapłatą, za jaką otrzymują samochody, które są pod opieką odpowiedniego konsultanta. Nie ma potrzeby zasilać działu logistycznego, mogą go uprościć czy też nawet zlikwidować co ma prostolinijny przekład na profity firmy.

Nie są zobligowane do wykonywania rewizji poziomu sprawności pojazdów, mają zapewnione zwrócenie kosztów związanych z użyciem samochodów. Ford nie wymaga żadnych wypłat początkowych, a także zapewnia atrakcyjne ceny. Każdy klient, jaki zdecyduje się wykorzystać takie podejście ma zapewnioną błyskawiczną i kompetentną obsługę. W pakiet wynajmu wchodzi między innymi: kupno auta, montowanie koniecznego ekwipunku, zbiór ubezpieczenia, dokumentacja pojazdów, serwis techniczny, wymiana ogumienia, a także sprzedaż samochodu po upływie całego czasu wynajmu. Na dodatek sygnując umowę z salonem Ford w wypadku wynajmu samochodów ciężarowych zatwierdza on okazję zwrotu całego podatku VAT z części serwisowej i finansowej.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Wynajem samochodów dla firm, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Pyrzowice – dobre miejsce na wynajem samochodów
  2. Wynajem autokaru-jako środka transportu
  3. Wypożyczalnia samochodów – czy warto?
  4. Wynajem długoterminowy
  5. Wypożyczalnia samochodów Sopot
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.