Samochód na miarę marzeń

wymarzony samochód
  • Sharebar

Duży, przestronny, pakowny, komfortowy, szybki, funkcjonalny, elegancki, dobrze wyposażony, ładny, ekonomiczny i najlepiej tani. Oto cechy idealnego samochodu, które zazwyczaj się wykluczają. No bo jak ładny, to na pewno nie pakowny. Jak funkcjonalny i duży to już nie ekonomiczny. Tak było do momentu pojawienia się Mazdy CX5.

Nowa generacja

Firma Mazda, wprowadzając na rynek ten samochód, pokazała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wspaniały, przestronny SUV o niezwykłym wyglądzie to nie tylko jedno z najlepszych aut, ale przede wszystkim jedno z najbardziej ekonomicznych.

Specjalnie opracowana generacja SKYACTIVE wprowadza auta do zupełnie nowej generacji. Generacji, w której główną rolę odgrywają super ekonomiczne silniki, systemy oszczędzania paliwa, regeneracyjne układy hamulcowe i lekkie konstrukcje. Wszystko to służy zmniejszeniu zużycia paliwa i stworzeniu auta przyjaznemu środowisku. Żeby tego wszystkiego było mało ceny nowych samochodów Mazdy CX5 są wyjątkowo niskie, co jest niezwykłe w tej klasie aut.

Nowy wygląd

Wygląd auta ma jednak znaczenie. Mazda również to wie, dlatego dużo uwagi poświęciła na zaprojektowanie odpowiedniego designu. Auto to zostało zaprojektowane zgodnie ze stylizacją KODO, która ma odzwierciedlać duszę w ruchu.

Charakterystyczny przód Mazdy, piękne logo idealnie komponują się z całym kształtem auta, które nawiązuje do ruchów geparda. Wisienką na torcie są wykończenia, które idealnie wpasowują się w całość. design ten od razu zrobił furorę w świecie motoryzacji, która odbiła się echem na całym świecie. W sierpniu 2012 r. model ten zdobył nagrodę w konkursie AUTO BILD Design Award 2012.

Piękny na zewnątrz i jeszcze piękniejszy wewnątrz. Każdy element wnętrza jest przemyślany, stworzony z rozmysłem i niezwykle funkcjonalny.

Idealne samochody powoli wychodzą poza sferę marzeń, stając się rzeczywistością. Mazda5 to auto, na jakie czekało latami wielu kierowców. Dzisiaj jest ono dostępne na rynku.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Samochód na miarę marzeń, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Nowy czy używany samochód?
  2. Kupując używany samochód
  3. Co zrobić, aby samochód kosztował nas mniej.
  4. Gdzie naprawiać samochód
  5. Nowy samochód
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.