Rodzinna historia na czterech kołach

kierownica
  • Sharebar

Decydując się za zakup samochodu rodzinnego mamy spore oczekiwania. Nic dziwnego, w końcu ten pojazd ma nam służyć przez lata, towarzyszyć w wielu podróżach i wozić bezpiecznie naszą rodzinę. Co więcej, chcemy żeby  był duży i przestronny, a jednocześnie oszczędny i niezawodny. Powinien też dobrze się prowadzić i ciekawie prezentować. Jednym słowem auto rodzinne musi być samochodem wielozadaniowym.

Minivan wcale nie musi być nudny

Producenci samochodów starają się tworzyć  auta, które będą odpowiedzią na rosnące oczekiwania kierowców. Swój najnowszy samochód rodzinny Mazda stworzyła w technologii Skyactiv, która pozwoliła osiągnąć auto o lekkiej konstrukcji, zadowalających osiągach, niskim spalaniu i ograniczonej emisji spalin. Nowa Mazda5 jest więc ekonomiczna, szybka i pakowna. Na tle konkurencji wyróżnia się ciekawą i nowoczesną stylistyką. Wyposażono ją w wygodne, przesuwane drzwi, które można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota. Mazda5 zachwyca też cichym i przestronnym wnętrzem, a składane tylne siedzenia można konfigurować na wiele sposobów, tak by wygodnie zmieścić rodzinę i wszystkie bagaże. Poza tym, to jeden z niewielu minivanów, który naprawdę potrafi oczarować swoim wyglądem.

SUV, jako auto rodzinne

Łatwo zauważyć, że coraz więcej osób chętnie wybiera auta typu SUV crossover na samochody rodzinne. Duże gabaryty i pakowność to podstawowe zalety tych samochodów. SUVy na pewno pokochają osoby mieszkające za miastem, gdzie droga do domu prowadzi po nieasfaltowych, polnych drogach. Takie auto bez trudu pokona śnieg i wszelkie nierówności. Co więcej, to kobiety coraz częściej decydują się na zakup SUVów ze względu na ich liczne zalety. Posiadają ciekawy i dynamiczny wygląd, a dzięki wysokiej pozycji za kierownicą dobrze się je prowadzi. Kierowca ma lepszą widoczność tego, co dzieje się na drodze, oraz lepsze wyczucie gabarytów samochodu. Dodatkowo spełniają wszystkie funkcje auta rodzinnego: są duże, bezpieczne i przestronne. Mają reprezentatywny wygląd i osiągi na poziomie aut osobowych.

Dobry samochód rodzinny potrafi być najlepszym kompanem codziennych podróży. Pomoże rozwieźć dzieci do szkół, zmieści wszelkie bagaże i zakupy, a także zawiezie całą rodzinnie bezpiecznie i komfortowo w najdalsze zakątki świata na wymarzone wakacje.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Historia samochodu
  2. Auta z USA? Czy warto?
  3. Szybkie auta
  4. Badanie mocy silnika
  5. Masaż goracymi kamieniami – historia
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.