Premium Assistance – warto czy nie warto?

assistance
  • Sharebar

Odpowiednie ubezpieczenie auta powinno być pozycją obowiązkową, którą każdy posiadacz pojazdu powinien bardzo dokładnie przemyśleć. Ten krok musimy podjąć, zarówno jeśli kupujemy nowe, jak i używane auto. Pozostając przy tej drugiej opcji, należy pamiętać także o tym, że ubezpieczenie możemy przejąć od poprzedniego właściciela, szczególnie zatem musimy analizować wszelkie atuty bądź też znaczące minusy, płynące z jego wykorzystania.

Bez ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, znanego bardziej pod skrótem OC, z pewnością się nie obejdzie, gdyż posiadać musi je każdy, kto jest w Polsce właścicielem pojazdu. Zwykłe OC nie zapewnia jednak spokojnego snu, jeśli chodzi o kilka dodatkowych aspektów, które są niezwykle istotne. Do tych należą między innymi niespodziewane awarie czy też stłuczki, a z pomocą w takich sytuacjach niezawodnie przyjdzie nam między innymi dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy Premium Assistance.
Premium Assistance to szeroko rozbudowany pakiet usług, którego rolą jest zapewnienie nam maksymalnego komfortu przy nagłych nieoczekiwanych zdarzeniach. Choć trudno mówić w takich sytuacjach o komforcie, ponieważ te wywołują w większości przypadków niepożądany stres, to walorów związanych z taką pomocną dłonią od naszego ubezpieczyciela, jest naprawdę sporo. Często zdarza się tak, że zapuszczamy się daleko od rodzinnego miasta, odwiedzamy rodzinę trzy województwa dalej na małej, oddalonej od wielkich centrów wiosce, gdzie stoją trzy domy i w tym właśnie momencie nasze auto wysiada i nie możemy sobie z nim poradzić. Premium Assistance jest stworzony właśnie do takich przypadków, ponieważ na jego zasadach działają najwięksi specjaliści w swoim fachu, którzy dodają do Was, gdziekolwiek by to nie było i posłużą swoją nieocenioną pomocą. Co więcej, nawet jeśli auto popsuje się Wam, kiedy będziecie wyjeżdżać z własnego garażu, to również możecie liczyć na wsparcie.
To oczywiście nie koniec zalet. Ubezpieczyciel powinien w razie potrzeby odholować nasz pojazd do warsztatu, który się zajmie problemem, rozwiąże go, a auto zostanie do nas dostarczone z powrotem. Jeśli będziemy potrzebować w takiej sytuacji zastępczego auto, a nawet zastępczego kierowcy, jeśli przykładowo nie czujemy się na siłach, aby zasiąść za kółkiem. Zatankowałeś złe paliwo albo w ogóle go nie masz? Problem z głowy, paliwo zostanie Ci dostarczone na miejsce, w którym się znajdujesz. W razie poważnego wypadku, możesz być spokojny o szeroką pomoc medyczną. Dodatkowo, ubezpieczyciel zapewni nam dogodną lokalizację noclegową, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zaopiekuje się Twoimi dziećmi – takie usługi może śmiało nazywać prawdziwymi rarytasami.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Konta premium od AllePremium
  2. Konta Premium Rapidshare, Hotfile i Megaupload
  3. Elementy wchodzące w skład systemu Symfonia Premium
  4. Wypożyczalnia samochodów – czy warto?
  5. Premium Cargo – transport zawsze na czas!
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.