Korzyści z assistance PZU?

  • Sharebar

Niejednokrotnie spotkałeś się z problemem popsutego auta. Bezradność jaka następuje, gdy akurat wtedy musisz się gdzieś pilnie dostać od teraz będzie Ci obca. Dzięki umowie autoryzowanego serwisu Autoszkody.pl, w którym możesz przeprowadzić naprawy powypadkowe, czy zwykłe blacharsko- lakiernicze wyprawki, już nigdy nie będziesz się musiał martwić o auto zastępcze.

Naszym walorem jest nader prężnie skuteczny zespół konsultantów, który składa się z biegłych osób doskonale znających normie rozliczeń szkód komunikacyjnych, zarówno w przypadku kontrahenta flotowego, jak i kontrahenta osobistego. Wychodzimy z założenia, że idealnie sprawny wydział likwidacji szkód stanowi równie ważny, co poprawnie dokonana renowacja powypadkowa.

Pomoc w ciężkich sytuacjach – Serwis blacharsko-lakierniczy zaopatrzony jest w sprzęt i układy pomiarowe liderów na rynku światowym. Narzędzia naprawcze na rzecz serwisów blacharskich firmy BLACKHAWK, profesjonalne zgrzewarki i przyrządy do cięcia plazmowego. Lakiernia gwarantuje wysoką jakość usług przez wzgląd użycia najwyższej klasy lakierów wodorozcieńczalnych mających autoryzację europejskich wytwórców samochodowych i użytkowaniu współczesnej kabiny lakierniczej a także zony przygotowawczej. Technika komputerowa wyboru lakieru zapewnia otrzymanie wszelkiego odcienia lakieru, zarówno akrylowego a także metalizowanego. Zapewniamy całkowity zakres napraw zacząwszy od drobnych wyprawek tzw. renowacji rychłych, na lakierowaniu całkowitego nadwozia zamykając.

Wszystko owo przyczynia się do funkcjonalnego, fachowego i skutecznego wdrażania usług i gwarantuje nam praktykowanie napraw powypadkowych na rzecz jednego z największych agentów marki Volkswagen, Skoda, Audi w Polsce. Nasz zakład posiada możliwość samodzielnej likwidacji szkód w ramach dostanego upoważnienia spośród takich ubezpieczalni jak PZU, AXA, Benefia, AVIVA i Allianz co w znacznym stopniu uprzystępnia klientowi rozpoczęcie procesu eliminacji krzywdy w jego pojeździe.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Korzyści z assistance PZU?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.