ICRC Serwis – mechanik, lakiernik – Nowa sól

  • Sharebar

Dbając o najwyższą jakość usług i zadowolenie naszych Odbiorców oferujemy fachowy serwis automatyczny wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia do obsługi aut a także specjalistyczne przybory. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą mechaników, których kompetentna znajomość i umiejętności wzbogacone są długotrwałym doświadczeniem.

W Nowej Soli zajmujemy się naprawami mechanicznymi, blacharskimi, lakiernictwem. Jesteśmy też dystrybutorem części zamiennych oferowanych za sprawą importera Polcar. Powyżej 100 000 odniesień dostępnych w ofercie Polcar to rezultat opartego na znajomości spójnego działania i świadomych preferencji.

Logika przygotowywanej oferty jest rozwijana z osobna, dla każdego spośród istotnych asortymentów – w oparciu o inżynierską znajomość niezbędną do analiz technologii wytwarzania, diagnozy materiałów i potrzeb zapewniających należytą przydatność, i w odpowiedzi na wnikliwe uchwycenie oczekiwań indywidualnych użytkowników. Inwitujemy do zapoznania się z indeksem oferowanych artykułów.

Oferta: Kompletna linia produktowa marki QRS, Dodatki lakiernicze Gold Car, Produkty marki Wurth. Wyposażenie warsztatów – urządzenia i wiele innych. Części nadwozia i oprzyrządowanie, Części podwozia, części napędu, części silnikowe, oświetlenie, układy paliwowe, układy cieplne, utensylia elektryczne, wyposażenie pracowni. Oferta dla pracowni lakierniczych ukierunkowana jest przede wszystkim na techniki lakiernicze. Grupa CSV to największy w Polsce dystrybutor technologi lakierniczej, posiada w swojej ofercie parę linii produktowych takich jak: R-M, QRS, 4M. Mamy więc do zaproponowania kompletne technologie lakiernicze dopasowane do oczekiwań różnych warsztatów, różnych klientów indywidualnych, różnych budżetów.

Z pośród naszej bogatej oferty produktowej każdy warsztat, z pewnością wybierze dla Siebie wyroby odpowiadające mu pod względem jakości i ceny. Nasz personel techniczny, służy poradą w zakresie stosowania lub na życzenie przeprowadzi praktyczny pokaz.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
ICRC Serwis - mechanik, lakiernik - Nowa sól, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Serwis komputerowy w Poznaniu
  2. Nc+ tworzy nową telewizje
  3. Nowa działalność elektromechaniczna
  4. Serwis sprzętu fotograficznego
  5. Serwis bindownic w Poznaniu
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.