Alu felgi a wygląd Twojego samochodu.

motoryzacja
  • Sharebar

Jazda autem to sama przyjemność dla każdego prawdziwego kierowcy. Jeszcze lepiej , jak poza wielką mocą ukrytą pod maską , użytkowane przez nas auto odznacza się z otoczenia swoim nowoczesnym wyglądem. Tu z dobrodziejstwem przychodzi nam tuning wizualny.

Podstawową ozdobą dla środka lokomocji poza oryginalnym wyglądem są dobrze dopasowane felgi aluminiowe, zwane też alusami. Odlewy ze stopów aluminium mogą przyjmować najbardziej odważne formy , jakie przyjdą do głowy projektantom. Jakby to nam nie wystarczyło, możemy też wybierać w bardziej ekstrawaganckich produktach w postaci felg szprychowych, wykonanych z włókna węglowego czy zmontowanych z kilku części. Ale schodząc na ziemię przyjrzyjmy się propozycji najbardziej dla nas osiągalnej, czyli tych klasycznych, wytwarzanych ze stopów aluminium.

Możemy spotkać się nie tylko z masą wzorów, ale także kolorów, z racji czego nasz pojazd może zyskać bardzo elegancki design, dobrany do każdego profilu nadwozia. Elegancki, nowoczesny, ekstrawagancki, klasyczny, wygląd naszego samochodu zależy tylko od nas i naszej inwencji.

Z gamy aluminiowych felg akcentujących sportowy design samochodu , na starym kontynencie bez wątpienia króluje włoska marka OZ Racing. Wytwarzane przez nich artykuły są nader niepowtarzalne i znane doskonale wszystkim wielbicielom wyścigów samochodowych, chociażby z tras Formuły 1, gdzie koła z emblematem O-Z stanowią istotne wyposażenie startujących tam Bolidów.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 4.0/5 (4 oddanych głosów)
Alu felgi a wygląd Twojego samochodu., 4.0 out of 5 based on 4 ratings

Podobne wpisy:

  1. Lepsze felgi stalowe czy aluminiowe?
  2. Umowa kupna sprzedaży samochodu
  3. Kupno samochodu – nowy czy używany?
  4. Dobre ubezpieczenie samochodu
  5. Kupno używanego samochodu
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.