Zabawy w super szpiega

film
  • Sharebar

Przystojny, inteligentny, błyskotliwy i szarmancki mężczyzna w średnim wieku od lat jest wzorem do naśladowania dla wielu chłopców, także tych grubo po osiemnastym roku życia. Świetnie strzela, pływa, nurkuje, szusuje na nartach, znakomicie gra w golfa, jest mistrzem kierownicy i walki wręcz, a nazywa się Bond. James Bond.

 Nieustraszony agent Bond

Silny, sprawny fizycznie, odporny na stres i ból, nieustraszony oraz znający się na wszystkim facet o stalowych nerwach od pięćdziesięciu lat zachwyca, inspiruje i skupia wokół siebie ogromną rzeszę miłośników. Czy jest ktoś, kto nie lubi tajemniczego, intrygującego i diabelnie urokliwego agenta 007? Panowie chcieliby tak jak on otaczać się pięknymi kobietami, najnowszymi samochodami, zegarkami, ubraniami i innymi luksusowymi gadżetami. Chyba każdy mężczyzna chciałby mieć „wypasione” kamery cyfrowe, smartfony, zapierające dech w piersiach auta, skrojone na miarę luksusowe ubrania i być podziwianym przez wszystkich dookoła.

 Bond Bondowi nierówny

Gdy światło dzienne ujrzał „Doktor No” uwcześni mali chłopcy chcieli być jak Sean Connery. Odważny, niestrudzony, tajemniczy agent biegał z bronią, palił najlepszy tytoń i był esencją męskości. Dzisiejszy Daniel Craig, choć inny od pierwowzoru również często jest idolem chłopców, których marzeniem jest bycie agentem specjalnym. Nie jeden kilkulatek biegając z plastikowym pistoletem w ręku marzy by być taki jak Bond. Dzieci bawią się w super szpiegów i zachwycają się licznymi gadżetami, bez których prawdziwy Bond nie mógłby się obyć. Na przestrzeni lat marki towarzyszące najpopularniejszemu agentowi na świecie zmieniały się, ale zawsze były to topowe produkty. Obecnie najnowszy smartfon, zaawansowana technologicznie kamera cyfrowa np. kamera Sony, szklaneczka dobrego alkoholu i sportowy samochód o lśniącym lakierze sprawiają, że każdy nieco większy chłopiec, choć przez chwilę czuje się wyjątkowy, jak Bond.

Mali chłopcy fascynują się autami Bonda i cenią go za odwagę i niecodzienne zadania, którym musi sprostać. Starsi przede wszystkim zazdroszczą mu pożądliwych spojrzeń pięknych kobiet, luksusu i niebanalnego sposobu bycia. Premiera „Skyfall” pod koniec października. Czy Craig zachwyci i tym razem?

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Super jakość wahaczy do mojej audicy
  2. Karnawał – sezon imprez i dobrej zabawy
  3. Super paznokcie
  4. Super zespoły na imprezę
  5. Super preparaty od CaliVita
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.