Urządzenia MFP i kserokopiarki Kyocera

  • Sharebar

Wiele mówi się o optymailizacji kosztów laserowego druku cyfrowego. Powodem jest jego ciągła obecność wśrod faktur kosztowych każdej firmy. Kyocera wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, przedstawiając im technologię ECOSYS. Ta poprawia opłacalność druku i eksploatacji urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek


Technologia Kyocera ECOSYS w trosce o kieszeń
Wyjątkowość urządzeń Kyocera polega na technologii mającej zmniejszyć potencjalne koszty zakupu i eksploatacji kserokopiarki czy też urządzenia wielofunkcyjnego. To zastosowanie doktryny ECOSYS, pomaga znacznie obniżyć każdy wydatek związany z drukiem laserowym w firmie.

Co oznacza ECOSYS?

Ecosys to ECO-nomia, ECO-logia i ECO-system. Wszystkie trzy we współpracy powodują odciążenie Twojej kieszeni ze zbędnych wydatków. Będziesz nie tylko zadowolony z faktu posiadania ekologicznej drukarki / kopiarki, ale także z faktu jej trwałości. Kyocera bowiem postanowiła wykonać swoje produkty z trwałych materiałów. Dlaczego? Po to, by nie były potrzebne częste, kosztowne wymiany. Rezultatem są niskie realne koszty kopii (TCO).

Kyocera zalety

Zaletami urządzeń tej marki nie jest tylko ekonomia. To wyjątkowa trwałość i jakość druku głównie przyciągają klientów do tej marki. Na codzień możemy delektować się spokojem i pewnością, że gdy wciśniemy “Drukuj”, nasza Kyocera wyprodukuje dokładnie taki dokument, jaki sobie zażyczyliśmy. Obecnie jest to jeden z wiodących producentów urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek..

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.