System SAP Business One

  • Sharebar

System SAP Business One – wymierne korzyści dla każdego przedsiębiorstwa

System ERP jest dziś niezbędny do prawidłowego i sprawnego zarządzania. Nowoczesne rozwiązania, takie jak, wersja mobilna, kolektor danych czy wizualizacje 3D pozwalają uzyskać jeszcze lepsze korzyści z wdrożenia oprogramowania do zarządzania.

System SAP Business One doskonale sprawdza się jako oprogramowanie dla firm z sektora MSP. Jego liczne moduły: CRM :zarządzanie sprzedażą, zarządzanie relacjami z Klientami za pomocą strony internetowej, integracja z Microsoft Outlook, obsługa i wsparcie Klienta, biuro obsługi klientów przez przeglądarkę internetową, zarządzanie kontaktami z partnerami biznesowymi;

, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, program magazynowy pozwalają na zarządzanie przedsiębiorstwem w każdej branży. System SAP skierowany jest między innymi do branży eventowej i marketingowej, zarządzania nieruchomościami, FMCG, branży budowlanej oraz obsługi serwisowej.

Firma SUPREMIS – partner SAP

Na rynku istnieje wiele programów do zarządzania, firma SUPREMIS jako wieloletni partner SAP pomoże wybrać i wdrożyć oprogramowanie do zarządzania najlepsze dla firmy.  Prowadzi projekty SAP Business One oraz SAP Business All-in-One. Jako pierwsza w Polsce uzyskała tytuł Złoty Partner SAP.

system ERP, oprogramowanie dla firm, system SAP, CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość program, program magazynowy, oprogramowanie do zarządzania, partner SAP

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.