System dla firm wspomagający zarządzanie

asystentka
  • Sharebar

Niemiecki koncern SAP już od 40 lat jest światowym liderem na rynku oprogramowania dla firm. System SAP został zaprojektowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania oraz wysoką jakość produktu. SAP jako główny dostawca oprogramowania dla firm obsługuje 12 milionów użytkowników oraz został zastosowany w prawie 80.000 instalacjach.

Niemiecki koncern udostępnia również oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą osiągnąć sukces na rynku. SAP Business One, czyli system ERP dla sektora firm MSP jest to zintegrowane narzędzie wspomagające proces zarządzania firmą. Oprogramowanie dla firm SAP Business One całkowicie usprawnia proces zarządzania, dzięki błyskawicznemu obiegowi danych oraz ich przechowywaniu w pamięci wirtualnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do każdego istotnego dokumentu możliwy jest o dowolnej porze i miejscu. Oprogramowanie dla firm SAP Business One integruje wszystkie najważniejsze obszary działalności firmy. Dlatego obsługa modułów takich jak: Kadry i Płace, Finanse i Księgowość, Zakup i Sprzedaż, CRM, Zarządzanie produkcją oraz Magazyn i logistyka znajduje się w jednym miejscu.

System ERPSAP Business One dystrybuowany jest przez sieć certyfikowanych partnerów SAP. Osiągnięcie statusu Złotego Partnera SAP jest wyróżnieniem nadawanym w pełni profesjonalnym i rzetelnym firmom. Status Złotego Partnera SAP firma SUPREMIS osiągnęła jako pierwsza w Polsce. Została nagrodzona za gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Firma SUPREMIS specjalizuje się we wdrożeniu systemu ERPSAP Business One oraz usługami serwisowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu partnera SAP, SUPREMIS oferuje swoim klientom możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie powoduje całkowicie usatysfakcjonowanych i zadowolonych klientów firmy SUPREMIS.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Zintegrowany system zarządzania firmą
  2. Oprogramowanie dla firm
  3. Zintegrowany system
  4. Nowoczesne systemy CRM
  5. System do zarządzania treścią witryny
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.