M2035dn – nowe urządzenie od Kyocery

  • Sharebar

Zrewolucjonizowało rynek średnich urządzeń wielofunkcyjnych. Czemu? Odpowiedź jest prosta – posiada bęben światłoczuły na ponad 100 000 wydruków. Kyocera M2035dn jest zatem mistrzem ekonomii, który dodatkowo zapewnia świetną jakość wydruku.

Ekonomia

Ekonomia zapewniona jest przede wszystkim dzięki zastosowanych elementów i części o przedłużonej żywotności. Bęben światłoczuły Kyocera MK-4100 na 100 000 wydruków oraz toner na 7200 kopii decyduje o fakcie oszczędności Kyocery M2035dn. Dodatkowo wbudowane funkcje doktryny ECOSYS, pozwalają na takie zarządzanie energią elektryczną, by odzyskać około 25% energii. To wiele, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo oszczędne są urządzenia konkurencji.

 

Zarządzanie poprzez Kyocera CommandCenter

M2035dn zostało uzbrojone w panel Kyocera CommandCenter. To interfejs użytkownika, pozwalający zarządzać tymże MFP poprzez przeglądarkę. Można uruchomić nie tylko skanowanie do komputera, poprzez udostępnianie plików, ale także skanowanie na pocztę elektroniczną, poszczególne funkcje wydruku etc.

Funkcjonalność

Kyocera M2035dn - Kompaktowe, uniwersalne MFPUrządzenie to świetnie wpasowuje się w infrastrukturę każdej sieci. Dzięki Gigabitowemu portowi Ethernet, sprawnie łączy się z siecią w biurze, domu, czy innej placówce. Dodatkowo wyposażono je w 512 MB pamięci RAM, którą można rozszerzyć do 1,5GB. Pozwala to na wydruk dużych dokumentów i odciążenie procesora (667MHz). Reasumując – Kyocera M2035dn nie należy do wolnych urządzeń.

Rodowód Kyocery

M2035dn pochodzi wprost z linii produkcyjnych Kyocery – jest to firma japońska o długiej tradycji. Jest rozpoznawaną marką, która swoją renomę zbudowała na solidności i jakości swoich produktów. Osoby, które miały okazję współpracować choć raz z marką, z pewnością do niej wrócą.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Kombajn w domu – urządzenie wielofunkcyjne
  2. Klimatyzacja – urządzenie które ułatwia życie
  3. Skanowanie – co warto o nim wiedzieć?
  4. Encyklopedia internetowa
  5. Nowe urlopy rodzicielskie
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.