Jakie zmiany przynosi Corel Draw x7

  • Sharebar

Na tę premierę wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Najnowsza edycja CorelDraw Graphics Suite X7 – niezawodnego, wszechstronnego i nagradzanego wielokrotnie przez branżowych ekspertów pakietu narzędzi do projektowania graficznego – oferuje użytkownikom indywidualnym i profesjonalnym grafikom kompleksowe rozwiązania wraz z zestawem zintegrowanych aplikacji umożliwiających umożliwiają tworzenie wyjątkowych projektów i pracę z każdym rodzajem materiałów graficznych.

Corel Draw x7 oferuje w praktycznym zestawie wszystkie narzędzia, jakich potrzebuje grafik, dzięki intuicyjnej i prostej obsłudze i licznym materiałom edukacyjnym umożliwiając błyskawiczne rozpoczęcie pracy nawet amatorom, którzy dopiero zaczynają zajmować się grafiką wektorową.

Jak powstawał wersja X7

Ponad dwa lata pracy ekspertów, jakie upłynęły od ukazania się poprzedniej edycji programu widać w licznych zmianach wprowadzonych do obecnej edycji, sprawiających, że ten niesamowity graficzny kombajn jest jeszcze lepszy. W pakiecie można znaleźć zarówno znane z wcześniejszych edycji narzędzia, jak i liczne udoskonalenia dopasowane do oczekiwań użytkowników oraz mnóstwo nowości, odpowiadających najbardziej gorącym trendom królującym w grafice komputerowej.

Nowa wersja pakietu CorelDraw oferuje między innymi zaawansowane opcje wypełnień, obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, tryb kilku monitorów i ekrany dotykowe. Uwagę zwraca odświeżony interfejs, a także wyraźnie poprawiony sposób nawigacji i organizacji zasobów. Pakiet pozwala na łatwiejsze udostępnianie materiałów członkom światowej społeczności CorelDraw, lepiej projektować strony internetowe. Dzięki natywna obsłudze architektury 64-bitowej i wielordzeniowych procesorów daje możliwość używania kilku aplikacji jednocześnie i bezproblemowego przetwarzania nawet bardzo dużych plików.

Pełna lista nowości pakietu CorelDraw Graphics Suite X7:

Odświeżony interfejs

Zmodernizowany, bajecznie łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie pracy, ułatwia nawigację i odnalezienie właściwych narzędzi.

Rozbudowana baza zasobów

Wystarczy wykorzystać zgromadzone w bibliotece zasobów bezpłatne materiały graficzne, aby nie rozpoczynać pracy z każdym projektem od podstaw.

Wybór kilku rodzajów obszarów roboczych

Obszary robocze zapewniają wygodny dostęp do narzędzi we właściwym czasie. Do dyspozycji obszar prosty, klasyczny lub zaawansowany.

Wypełnienia tonalne

Pełna kontrola nad wypełnieniami i przezroczystością: tworzenie krótszym eliptycznych i prostokątnych wypełnień tonalnych, kontrola przezroczystości pojedynczych kolorów i możliwość powtarzania wypełnień w obrębie obiektu.

Zabawa czcionkami

Funkcja umożliwia przeglądanie czcionek, ich wypróbowanie i dobranie kroju do tworzonego projektu. Ułatwia odnalezienie i wstawienie do dokumentu właściwych czcionek.
Obsługa wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości

Gwarantuje spójny wygląd na różnych typach urządzeń z ekranami o wysokiej rozdzielczości. Interfejs łatwo dostosowuje się do urządzeń z ekranami dotykowymi.

Praca na wielu ekranach

Możliwość korzystania z wielu monitorów jednoczesnie w trakcie pracy nad projektem.

Tworzenie układu stron i rysowania

Pakiet zapewnia precyzyjnemu osadzeniu elementów układu stron i zapobiega to niekontrolowanemu przemieszczaniu się fragmentów grafiki.

Prowadnice wyrównania

Dzięki wyrównaniu z sąsiadującymi obiektami można szybko i precyzyjnie rozmieszczać obiekty.

Efekty specjalne i narzędzia do edycji zdjęć

Pozwalają na tworzenie unikalnych prac, korzystanie z narzędzi czułych na nacisk i urozmaicanie projektów o nowe efekty specjalne.

Kreator kodów QR

Służy do generowania niestandardowych kodów QR z kolorami, obrazkami i tekstem.

Wbudowane Centrum zasobów

Łatwa współpraca z członkami społeczności CorelDraw dzięki możliwości udostępniania materiałów.

Interfejs wielu dokumentów

Funkcja przełączania w widoku kart między kilkoma dokumentami dla bardziej płynnej pracy nad każdym projektem.

Materiały edukacyjne

Dzięki materiałom obsługę pakietu szybko opanują nawet amatorzy.

Aplikacje na urządzenia mobilne

W pełni darmowe aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Jakie zmiany przynosi Corel Draw x7, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Tworzenie stron internetowych – wskazówki
  2. Jakie doradztwo finansowe?
  3. Jakie zalety ma kupno używanych książek
  4. Jakie narzędzia wybrać do nawigacji?
  5. Paint Shop Pro
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.