Strony internetowe w praktyce

  • Sharebar

Strona internetowa w dzisiejszym świecie jest przepustką bądź wizytówką osoby jej odwiedzającej bądź firmy. Warto ją posiadać jeżeli chce się być rozpoznawalnym w Internecie.

Aby ją zrobić. Trzeba najpierw ustalić projekt z grupą projektową wraz z klientem który określa warunki dotyczące strony internetowej oraz schemat jej działania. W późniejszym czasie warto zadbać o to do jakiej grupy docelowej ona trafia oraz jak ona ma “przemówić do klienta”

Drugi stopień to proces projektowania przez osoby które zajmują się kodowaniem stron internetowych przy współpracy z grafikami.

Następnie określa się układ logiczny elementów na stronie oraz układ ogólny, czyli w jakich miejscach mają się znajdywać takie rzeczy jak np. herb, banner czy materiały reklamowe. Warto przy tym współpracować z klientem, bo on wie gdzie co ma być.

Poźniej następuje na swój sposób poukładanie elementów oraz zakodowanie ich żeby można było później uzupełnić o treść.

Na samym końcu edytuje się treść strony, tak żeby to tworzyło wspólną całość. Taki projekt strony internetowej możemy oddać klientowi. Sam projekt strony internetowej jest trudny do zrobienia i potrzeba nawet sporo czasu, aby ją dopracować w najmniejszych szczegółych. Projekt takiej strony potrafi kosztować od 100 złotych w górę. Jednak jeżeli chcemy dobrze wykonaną strone jakościowo warto dużo zapłacić. Zapomniałem napisać o zawartości strony. Warto o niej wspomnieć. Zależy od tematyki strony. Na takiej stronie musimy ustalić jaką zawartość będziemy wrzucać czyli np. Filmy, Muzyka, Pliki obrazkowe, Pliki SWF lub inne. Trzeba ustalić to ponieważ jeżeli nie będzie dopasowana tematycznie to osoba przeglądająca strona nie będzie chciała na niej przebywać ponieważ nie będzie mogła widzieć tego co wymaga

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Strony internetowe w praktyce, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Strony internetowe na serwerach wirtualnych.
  2. Profesionalne strony internetowe
  3. Darmowe strony internetowe to nie fikcja
  4. Strony internetowe Kraków
  5. Czynniki dobrej strony internetowej
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.