Porządki w szafie z darmowymi ogłoszeniami

bezpłatne ogłoszenia
  • Sharebar

Moda przychodzi i dochodzi, a pozostają po niej jedynie nieodpowiednie już w kolejnym sezonie przestarzałe elementy odzieży. To co podobało nam się w poprzednim roku, niekoniecznie chcemy założyć na nowo. Szkoda jednak wyrzucić jeszcze dobrych ubrań, więc upychamy je na półkach i dnie szafy, zapominając o nietanich przecież wydatkach. I tak – nie tylko ich nie nosimy, ale także ograniczamy miejsce w szafie, potrzebne na kolejne zakupy. Przechowywanie w szafie starych ubrań się nie opłaca, zwłaszcza że istnieją proste sposoby, dzięki którym możemy jeszcze na nich zarobić.

Przynajmniej raz do roku, a najlepiej po każdym sezonie, powinniśmy gruntownie przepatrzeć naszą szafę. Należy pozbyć się ubrań niepasujących rozmiarowo i mówiąc krótko – zniszczonych. W dobrym świetle można obiektywnie ocenić czy ubranie nie straciło koloru przez źle przeprowadzane pranie lub czy spruty rękaw jest jeszcze możliwy do przyszycia.
Ubrania po pewnym czasie mogą się porostu znudzić. Jeśli maja one klasyczny krój warto schować je na półkę i dać sobie jeszcze jedną szansę na założenie ich po pewnym czasie. Jeśli w przeciągu ostatniego roku nie nosiliśmy jakiegoś ubrania na sobie, najprawdopodobniej nigdy go już nie założymy.
Jeśli ubrania nie pasują jedynie rozmiarowo lub wizualnie, a są jeszcze w dobry stanie, najlepiej zastanowić się nad ich odsprzedaniem. Wystawiając rzeczy na darmowych ogłoszeniach nie tylko oczyszczamy szafę z niepotrzebnych klamotów, ale również zarobimy kilka groszy na uzupełnienie garderoby.
Sprzedawanie ubrań na darmowych ogłoszeniach jest banalnie proste. Po stworzeniu konta na wybranym portalu czas na dodawanie poszczególnych ofert. Opis produktu jest jednym z najważniejszych elementów aukcji. Wyczerpująco należy opisać tam markę, kolor, skład oraz rozmiar ubrania – zarówno rzeczywisty jak i w naszym mniemaniu. W przypadku rzeczy używanych należy również opisać stan ubrania – czy było ono często noszone, jaki jest stan i opisać dokładnie wszelkie wady, jak pęknięcia czy przetarcia. Najlepiej umieścić na aukcji także dokładne zdjęcia defektów.
O popularności aukcji zdecydują zamieszczone zdjęcia. Przynajmniej jedno z nich musi przedstawiać się bardzo atrakcyjnie – reszta może pełnić funkcje poglądowe. Najlepiej przed wystawianiem aukcji zakupić manekina, na którym rzeczy prezentują się najlepiej. Układanie odzieży na podłodze czy sofie raczej nie jest najlepszym wyjściem, ponieważ ubrania tracą kształt i zaburzają się ich proporcje. Jeśli kolory ubrań na zdjęciu odbiegają od stanu faktycznego należy zaznaczyć w opisie aukcji jak wygląda ono żywo. Aby uniknąć przekłamań biorących się z używania lampy błyskowej najlepiej robić zdjęcia ubrań przy naturalnym świetle, w dobrze oświetlonym pokoju.
Istotny jest także tytuł aukcji. To on ma za zadanie nie tylko zachęcić, ale i odpowiednio poinformować o ofercie. Niedopuszczalne są wszelkiego typu kłamstewka dotyczące marek czy oryginalności ubrań. Jeśli klient po wejściu na aukcję straci jedynie czas, to poczuje się oszukany i z pewnością niczego od nas nie kupi.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Porządki jako czysty styl życia
  2. Porządki
  3. Porządki na codzień
  4. Najczęstsze błędy na wyprzedażach ubrań
  5. Aukcje internetowe
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.