Aplikacje na Facebooka

aplikacje facebook
  • Sharebar

Media społecznościowe to miejsce, w którym lubimy spędzać sporo czasu. Internauci potrafią godzinami przebywać na popularnych portalach społecznościowych, rozmawiając ze znajomymi, obserwując fanpage prowadzone przez ulubione marki oraz grając w gry. Właśnie te ostatnie są organizowane dzięki aplikacjom Facebook.

Aplikacje Facebook to specyficzne oprogramowanie, projektowane specjalnie dla celów tego portalu web 2.0. Facebookowe aplikacje możesz zobaczyć np. rozwiązując quizy, testy, grając w gry, układając puzzle itp. Wiele firm wykorzystuje aplikacje na Facebooka po to, by zorganizować dla swoich fanów konkurs, na przykład polegający na dodawaniu zdjęć, związanych z określonym tematem. Aplikacje projektowane przez zewnętrznych programistów pozwalają prowadzić takie konkursy zgodnie z postanowieniami regulaminu Facebooka, który nie pozwala tworzyć tego typu zabaw bezpośrednio przez jego oprogramowanie.

Internauci uwielbiają aplikacje Facebook, ponieważ dzięki nim mogą miło i przyjemnie spędzić wolny czas, zyskać możliwość rozrywki. Coraz więcej osób właśnie w ten sposób spędza swój wolny czas, co niestety w pewien sposób zabija więzy międzyludzkie. Łatwiej wejść na portal społecznościowy i grać ze znajomymi w grę, niż spotkać się z nimi w realnym świecie. Szkoda, że w „realu” nie chce nam się już tak aktywnie spędzać czasu, wolimy grać w gry w social media, niż kopać piłkę czy biegać na świeżym powietrzu. Ciekawe, co byśmy robili, gdyby nagle ktoś pozbawił nas możliwości korzystania z aplikacji na Facebooku?

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Aplikacje na Facebooka
  2. Gry na Facebooku
  3. Testy na aplikację notarialną
  4. Aplikacje internetowe
  5. Aplikacje dla Linux
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.