Zestawy Lego Minecraft

  • Sharebar

Któż z nas nie zna słynnych na niemal całą kulę ziemską duńskich klocków Lego? Pewnie każdy o nich słyszał. Ale czy fani wiedzą, że mają możliwość tworzenia własnych, oryginalnych zbiorów? Lego Minecraft stanowi odzwierciedlenie wielopoziomowych, mocno rozbudowanych plansz, dzięki czemu zabawa nabiera całkiem innego jak dotąd charakteru.

Począwszy od roku 2012, powstały trzy różne zestawy Lego Minecraft, w skład których wchodzi Micro World, Nether (Piekło) i The Village. Każdy z tych kompletów od razu spotkał się oszałamiającym zainteresowaniem. Wszystkie z nich składają się z czterech sześciennych modułów, które po złożeniu stanowią wycinek wirtualnego świata. Ciekawostką jest również fakt, iż w poszczególnych zestawach uwzględniono również kopalnie bądź też inne zasoby. W efekcie miłośnicy konstruktywnego budowania mają możliwość odtworzenia własnego krajobrazu oraz takiego układania klocków, aby zobaczyć świat Lego Minecraft z własnej perspektywy.

Wszystko byłoby idealne, gdyby nie jeden, jakże zasadniczy fakt. Zestawów nie zakupimy w normalnych sklepach. Dlaczego? Z prostego powodu. Omawiane komplety nie wchodzą w skład seryjnej produkcji klocków. Jednak przy odpowiedniej dozie operatywności, z pewnością każdemu miłośnikowi Lego Minecraft uda się dotrzeć do zestawów, które pozwolą mu zbudować jego wirtualny świat.

Pierwszy zestaw klocków Lego Minecraft składa się z 480 elementów i zawiera postać Steve’a oraz Creepera. Znajdziemy w nim wiele części imitujących prawdziwy świat, m.in. kamienie, liście, wodę, ziemię czy drewno. Dlatego zbudowanie jaskini i domku otoczonego rzeką oraz wulkanem z płynącą lawą, nie będzie stanowiło problemu. Drugi zestaw – The Village składa się z 461 elementów i zawiera postać mieszkańca wsi, świnki oraz Zombie Villager’a. Ostatni komplet – Nether składa się z 469 elementów, dzięki którym będziemy mieli możliwość zbudowania lawy, portalu oraz innych elementów przeniesionych prosto z komputerowego świata.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Lego Friends – kolekcja dla dziewcząt
  2. Klocki Lego Chima rozrywka łącząca ludzi
  3. Lego Games – gry rozbudzające wyobraźnię
  4. Lego Duplo – bezpieczna zabawa
  5. Lego Hero Factory – w obronie wszechświata
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.