Zabawki interaktywne firmy Smily Play

  • Sharebar

Niezwykle bogata oferta sprzedażowa zabawek interaktywnych, wielu rodziców może przyprawić o zawrót głowy. Jeszcze do niedawna było to przecież nie do pomyślenia. Tymczasem współczesne dzieci już od najmłodszych lat dorastają w otoczeniu przyjaznych zabawek, których cechą nadrzędną jest stymulacja ich prawidłowego rozwoju. Jednym z producentów, który cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku jest firma Smily Play.

Właścicielem marki jest polska firma Anek, która na rynku funkcjonuje już od 1990 roku. Zabawki interaktywne tej marki charakteryzuje wysoka jakość wykonania, a priorytetem dla firmy jest tworzenie sprzętów, które w sposób naturalny będą zachęcać dziecko do zabawy, tym samym zajmując je na długo. Kluczową rzeczą w przypadku wartościowych zabawek jest fakt, iż maluch otrzymuje jak najwięcej bodźców do ćwiczenia zarówno ciała, jak i umysłu. A takie bez wątpienia są produkty marki Smily Play.

Zabawki interaktywne firmy Smily Play powstały z myślą o najmłodszych, począwszy od tych przeznaczonych dla niemowląt po te dedykowane dzieciom rozpoczynającym czas wczesnoszkolny. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, że najlepszą drogą do pobudzenia rozwoju psychoruchowego smyka jest dostarczanie mu takich przedmiotów, które poprzez zabawę będą uczyć go wielu przydatnych rzeczy. Nie od dziś bowiem wiadomo, że nauka przez zabawę jest najlepszą drogą do wspierania prawidłowego rozwoju malucha w początkowej fazie jego dorastania.

Zabawki interaktywne marki Smily Play obejmują produkty przeznaczone dla niemowląt, które charakteryzują się stymulowaniem wielu bodźców oraz wpływają pozytywnie na kształtowanie zdolności manualnych. Podobnie jest z przedmiotami dedykowanymi dla roczniaków, dzięki którym zwiększona zostaje w nich ochota poznawania otaczającego świata. W asortymencie Smily Play nie brakuje również propozycji dla dwulatków, których cechą nadrzędną jest pobudzenie zdolności motorycznych oraz ciekawości świata. W efekcie czego maluch może zająć się zabawą na długi czas i zapewnić sobie rozrywkę w najlepszym wydaniu. W przypadku zabawek dla trzylatków, producent zadbał, aby w asortymencie nadal pojawiały się przedmioty stymulujące motorykę ciała, jednak zwiększają one ich koordynację ruchową. W ten sposób pobudzana jest wyobraźnia malucha, która jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia fascynującej zabawy. W ofercie producenta nie brakuje również zabawek interaktywnych dla pięcio- i sześciolatków, które stymulują kreatywne myślenie, umożliwiają nabycie nowych umiejętności, wspomagają twórczość smyka oraz jego logiczne myślenie.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Dlaczego warto kupować zabawki ekologiczne?
  2. Dziecięce zabawki
  3. Gry i zabawki edukacyjne a rozwój maluchów
  4. Zabawki dla dzieci
  5. Jakie zabawki warto kupować dziecku?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.