Taniec, czyli pasja, która zaraża!

taniec
  • Sharebar

Taniec stał się ostatnio wyjątkowo modny. Programy telewizyjne spowodowały, iż tańczą dzieci, młodzież i dorośli. Szkoły tańca otwierają się i proponują zajęcia dla każdego. Taniec towarzyski, taniec nowoczesny… możliwości jest naprawdę wiele!Jakie korzyści przynosi taniec? Jest ich naprawdę sporo!

Sport i i endorfiny

Przede wszystkim taniec to aktywność fizyczna. Sport w prawie wszystkich przypadkach jest korzystny, ponieważ poprawia pracę serca, podtrzymuje kondycje i… poprawia humor. Ruch pobudza produkcję endorfin, dzięki czemu czujemy się lepiej i mamy więcej energii. Każde zajęcia mogą być solidnym zastrzykiem optymizmu! Taniec nowoczesny zazwyczaj polega na pracy w grupie, co dodatkowo pozwala na zapoznanie się z osobami, które dzielą podobne zainteresowania.

 Taniec uczy kochać życie?

Skutecznym sposobem na pokonanie nieśmiałości jest nauka tańca Szczecin oraz inne miasta często organizują zajęcia taneczne, które wymagają współpracy z partnerem. Taniec towarzyski zakłada dotyk drugiej osoby – integracja jest więc naturalną koleją rzeczy. Osoby, którym brak pewności siebie poskreślają, iż taniec jest dla nich momentem, w którym mogą czuć się sobą. W końcu na parkiecie ekspresja jest konieczna – taniec wyzwala uczucia i pozwala je pokazać poprzez ciało. Dzięki temu wiele osób, które zapisało się na zajęcia, mówi, że zyskało świadomość swojej cielesności. Panowie czują się bardziej męsko – wiedzą jak trzymać kobietę w tańcu i jak dobrze wyglądać na parkiecie. Panie uczą się swojej kobiecości, seksownych gestów. Ma to odzwierciedlenie w życiu – zwyczajnie wyglądają piękniej! Każda pasja jest dobra – pozwala wykorzystać wolny czas i poznać ciekawych ludzi. Nic dziwnego, że wiele tancerzy łączy się na stałe z tanecznymi partnerami. Taniec wyzwala to, co szczere. Wysmukla ciało i sprawia, że wiemy jak się poruszać w atrakcyjny sposób.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Weselny taniec
  2. Taniec brzucha – bellydance
  3. Ogrodnictwo – pasja dla każdego
  4. Przychodnie w Szczecinie – która najlepsza?
  5. Moja mała reklamowa pasja
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.