Rozgrywki MMO w sieci

gra internetowa
  • Sharebar

Ulubionym obszarem zamiłowania młodych użytkowników Internetu są rozrywki sieciowe, skupiają one ogromne wspólnoty ludzi, jacy mogą bawić się razem, wielokrotnie zapominając o faktycznym świecie. Do wyboru jest wiele portali oferujących gry społecznościowe o przeróżnej tematyce i skierowane do wielorakich wspólnot wiekowych. Niedawno niezmiernie są gry farmerskie, w jakich grający zastępuje się w wieśniaka i dowodzi własną farmą. Do niedawna hitem była gra Wolni Farmerzy, jednak tych rozrywek jest raz za razem więcej, coraz porządniej zaprojektowane, i raz po raz więcej odejmują nam suwerennego czasu. Nowością na Naszym sektorze jest gra Wiejskie życie, zwrócona jest szczególnie dla bab aczkolwiek grają w nią wszyscy.
Wiejskie życie to gra sieciowa grana przez przeglądarkę. W rozrywce stajemy się w farmera wiodącego swój żywot na wsi, jak sama nazwa gry pokazuje. Własnym poleceniem jak w analogicznych rozrywkach tego typu jest upraw, podlewanie i wycinka warzyw czy różnych roślin. Na pewno nie zabraknie tu także hodowli zwierząt.
Zabawa Wiejskie Życie gwarantuje nam m. in. na prowadzenie hodowli krów, wytwarzanie żywności, sadzenie roślin i drzew. Trzeba przyznać, że zabawa jest dosyć interesująca i po kilku chwilach spędzonych przy zabawie wolno się dobrze podporządkować. W Wiejskim Życiu nie brakuje zależności społecznościowych, z racji nim zdołamy zagrać z własnymi znajomymi oraz wespół z nimi rozwijać ranczo.

Ciekawa grafika i dopieszczone przedmioty to cecha typowa gry Wiejskie Życie. Twórcy gry oddali nam do dyspozycji dziesiątki wielorakich konstrukcji, roślin oraz zwierząt do hodowli. Do oprawy graficznej nie można się przyczepić gdyż widać, że konstruktorzy kładli na niej szeroki nacisk. Nie ma kwestii co do tego, że zabawa przyciągnie spore grono młodszych odbiorców. Zaledwie parę dni po pojawieniu się gra Wiejskie Życie może się pochwalić aż milionem graczy!

Wydawca gry – firma Pingla jest znana z dobrze dopieszczonych produkcji. Też i tym razem zainspirowani gracze się nie zawiodą. Gra Wiejskie Życie to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby przynajmniej na sekundę przeistoczyć się w rolnika, zarządzającego prywatną farmą.

Zabawy internetowe zastąpiły już gruntownie gry komputerowe startowane z osobistego komputera, przede wszystkim z tej przyczyny, że można bawić się bezpłatnie, można się kontaktować z drugimi ludźmi w sieci i nie trzeba niczego instalować na własnym pececie.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Gry MMO dostępne na każde platformy
  2. Weterani gier MMO
  3. Gry w sieci
  4. Zmiany w swiecie gier
  5. Gry dla malucha.
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.