Recenzje najlepszych gier na iPada i tablety

gry na tablecie
  • Sharebar

W ostatnim czasie w Polsce coraz popularniejsze stają się tablety. Polacy wprost pokochali te urządzenia i nie tylko korzystają na nich z internetu, czy też sprawdzają pocztę, ale także grają w gry. Na tabletach królują zupełnie inne gry, niż na komputery. Nie zagramy więc na iPadzie w Heroes czy Call of Duty, ale za to możemy się rozkoszować kolejnymi poziomami Angry Birds czy Candy Crush Saga.

Właśnie Candy Crush Saga jest jedną z ciekawszych gier, w które mogą zagrać użytkownicy tabletów. Ta prosta z pozoru gra polega na przesuwaniu cukierków w taki sposób, aby połączyć przynajmniej 3 w takim samym kolorze. Jeśli połączymy ze sobą więcej cukierków w jednym kolorze dostaniemy specjalny cukierek, który ma większą siłę rażenia. Gra polega na wyczyszczeniu planszy z galaretki lub na wykonaniu pewnej określonej liczby połączeń cukierków. Gra Candy Crush Saga jest podzielona na poziomy – jest ich 500 i ciągle dochodzą nowe – to dobrze świadczy o grze, że jest rozwijana przez wydawcę, firmę King. Gra jest w pełni zintegrowana z Facebookiem – możemy także grać na popularnym portalu społecznościowym, a nasze wyniki zostaną zsynchronizowane, gdy wejdziemy przez aplikację mobilną.

Inną, mniej kasową grą, ale również wartą uwagi jest gra Puzzle Craft. Ta gra pochodzi z popularnego studia Chillingo, wydawcy takiej gdy jak np. Bob the Snail. W Puzzle Craft naszym zadaniem jest łączenie ze sobą takich samych surowców – dzięki temu dostajemy materiały, którymi rozbudowujemy naszą wioskę. Celem jest zbudowanie jak największej wioski i zatrudnienie jak największej liczby osób – ułatwiają oni rozgrywkę. Niestety, wadą gry Puzzle Craft jest to, że da się ją przejść w 2 tygodnie. Po przejściu gry niestety nie czuje się motywacji do grania od nowa, bo gra nie oferuje innych trybów rozgrywki.

Poza tymi dwiema grami na iPada i inne tablety można znaleźć wiele ciekawych gier, których recenzje znajdziesz na blogu grynatablecie.pl.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Zmiany w swiecie gier
  2. Lista moich ulubionych gier policyjnych
  3. Ojciec chrzestny prawie wszystkich gier komputerowych
  4. Weterani gier MMO
  5. Grepolis idealną propozycją dla fanów gier
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.