Prezent na okrągłą rocznicę ślubu

  • Sharebar

aSporo par obchodzi rocznice ślubu, nie tylko tą pierwszą, lecz wszelką po kolei. Co wypada im podarować w prezencie?

Rocznice ślubu są znacząco huczniej świętowane. To bardzo dobry pretekst do zaproszenia przyjaciół na wspólne wspominanie wesela jak i na towarzyskie spędzenie czasu. Rocznica jest znaczącym wydarzeniem przypominającym małżeństwu, jak niesamowicie długo są już wspólnie. Jest to także możność dla gości do dawania parze przyjemnego prezentu. Kiedy jest to druga, czy piąta rocznica, moglibyśmy zakupić coś niedużego a ponadto niedrogiego jak ramka na zdjęcie czy może drobiazg do postawienia na szafce. Za bardzo ekskluzywne prezenty potrafią być dla pary krępujące, albowiem przeważnie tego wariantu rocznice są obchodzone raczej skromnie.

Dobry jak również unikalny prezent to eleganckie wino, pod warunkiem, iż małżonkowie nie są abstynentami. Na takowego typu uroczystość jesteśmy w stanie przyjść z pięknym bukietem kwiatów i to z pewnością wystarczy. Jeśli małżeństwo obchodzi rocznicę tylko we dwoje i nie zaprosi nikogo na święto, z pewnością nie należy kupować prezentów. Aczkolwiek będzie im bardzo miło, kiedy wyślemy kartkę z życzeniami albo kwiaty. Znajomi na pewno ucieszą się, jeśli otrzymają życzenia, nieważne czy w formie telefonicznej, elektronicznej bądź klasycznej.

Dużo par hucznie obchodzi rocznicę ślubu a ponadto zaprasza znanych nam osób na przyjęcie zorganizowane w knajpie. Rocznica jest dla nich znaczącym wydarzeniem, jakież chcą uczcić z bliskimi ludźmi. Gdy jesteśmy zaproszeni na taką imprezę, dobrze jest zakupić jakiś drobiazg. Kiedy jest to rocznica nieokrągła, starczy niewielki podarunek, jednakże jeśli jest to okrągła rocznica, warto postarać się o coś szczególnego. Za najważniejsze zważa się pierwszą oraz wszelkie okrągłe. Oczywiście dar musi zależeć też od naszego stosunku do obdarowywanych. Jeśli to tylko dalecy znajomi, dar będzie inny niż ten, jaki damy bratu i jego żonie. Co innego, jeśli para obchodzi rocznicę okrągłą bądź, jeżeli są to ludzie nam bliscy. Wtedy bardzo warto postarać się o coś szczególnego, w zależności od funduszy. Mamy możliwość pokusić się o zakup multimedialnej ramki na zdjęcia lub elegancki stojak na wino.

Sporo par ucieszy się z gustownego serwisu talerzy, sztućców albo filiżanek. Przydać się może ładny, miękki koc albo zegar ścienny pasujący do wnętrza domu małżonków. Na okrągłą rocznicę jesteśmy w stanie dać prezent, jaki daje się zazwyczaj na ślub jak komplet pościeli bądź ręczników. Młodemu małżeństwu za każdym razem można podarować coś bardziej osobistego. Na przykład estetyczne wydanie Kamasutry bądź erotyczne olejki do kąpieli. Możemy pokusić się o zabawny drobiazg czy może komplety romantycznej bielizny dla niej oraz dla niego. Sporo par ucieszy się z zaproszenia do lokalu lub do spa, w którym będą przechodzić relaksacyjne kuracje dla obojga. To, co dobierzemy, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim, od gustów i upodobań pary, która obchodzi rocznicę. Lecz zasadnicze jest także to, jak blisko jesteśmy z nimi związani a ponadto, rzecz jasna, od tego, na jaki prezent jesteśmy w stanie sobie pozwolić.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.