Nc+ tworzy nową telewizje

telewizja
  • Sharebar

Nc+ zaczyna na rynku w oryginalnym stylu. W projekcie nowej platformy jest 50 kanałów o super jakości obrazu. Rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli gwarantuję znakomite odczucia audiowizualne, ale jakość to nie wszystko. Zabawa na nadzwyczajnym poziomie to również programy rozpowszechniane w systemie dźwięku Dolby Digital oraz blisko 90% oferty programowej znajdującej się w różnych wersjach lingwistycznych.  

Nowoczesne technologie pozwalają widzieć więcej szczegółów, słyszeć dokładniej i ostatecznie przeżywać większe odczucia. To jeden z najważniejszych zysków najnowszej kształtem telewizji – branża od wielu lat silnie inwestuje w dostanie się do abonenta z przekazem, w którym każdy szczegół nabiera innego znaczenia.

Około 3/4 Polaków posiada w tej chwili dostęp do treści w normie wysokiej rozdzielczości, ale ich oferta jest wciąż mało zróżnicowana. nc+ na nowo formułując rozrywkę, zainwestowało na energiczny poszerzenie oferty programowej w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Jako pierwsza platforma
w kraju w swojej ofercie dodała 50 kanałów przekazywanych w najwyższej jakości.

Zarówno rozgrywki sportowe, jak i najlepsze produkcje filmowe, ale także aktualności, programy publicystyczne oraz duża ilość kanałów lifestyle już  wkrótce, w dużej zwartej ofercie, w najbardziej funkcjonalny sposób zaprezentują czym jest na dzień dzisiejszy bezkompromisowa propozycja programowa z najwyższej półki.

Nc+ poprzez modyfikowanie standardów , w tej dziedzinie ma możliwość organicznie zasmakować co oznacza przełamywanie norm i dążenie do coraz większej świadomości użytkowników. High Definition  to także esencja nowego standardu i wrażeń, które gwarantują lepszą percepcję, zarówno filmów, jak i kanałów rozrywkowych, a nawet czysto informacyjnych.  Narodziny nc+ z pewnością będą dużym krokiem w zmianie oczekiwań i przyzwyczajeń polskich płatników,  przede wszystkim w kwestii jakości obrazu i dźwięku.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 1.0/5 (1 oddanych głosów)
Nc+ tworzy nową telewizje, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Czas na telewizje satelitarną
  2. Dźwięk w widowiskach telewizyjnych
  3. Spoty reklamowe
  4. Nowa odsłona serwisu www.pocztowy.pl
  5. Scrapbooking – nowa moda?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.