Mata Skip Hop idealna dla ciekawego maluszka

  • Sharebar

Maluchy są ciekawe świata. Interesuje je wszystko to, co znajduje się dookoła. Rodzice powinni ułatwić dzieciom odkrywanie rzeczywistości, oczywiście mając na względzie ich bezpieczeństwo oraz komfort. Dlatego firma Skip Hop proponuje opiekunom wszystkich ciekawskich maluchów specjalną matę Playspot, aby poznawanie świata było nie tylko ciekawe, ale również i wygodne.

Wspomniana mata Playspot jest absolutną nowością na rynku. Dotychczas na rynku można było spotkać się jedynie z piankowymi jej odpowiednikami, które były idealne dla nieco starszych dzieci – od trzeciego roku życia. Mata Skip Hop jest inna. Ze względów bezpieczeństwa może być stosowana już u niemowląt, które ukończyły 10 miesiąc życia. Jej miękkie i niezwykle kolorowe podłoże da dziecku wszystko to, czego potrzebuje – a zatem radość oraz wygodę. To również doskonała dekoracja dla współczesnego domu. Ciekawostką jest fakt, że można ją złożyć na wiele sposobów. Wszystko dzięki specjalnym łącznikom, które pozwalają na dowolnie wybraną przez siebie konfigurację. Wszystko po to, aby jak najlepiej pasowała do naszego mieszkania. Mata Skip Hop stanowi doskonałe miejsce do zabawy dla ciekawego świata maluszka, na którego czyha wiele niebezpieczeństw. Z powodzeniem może zastąpić dywan, czyniąc tym samym efektowną dekorację pokoju dziecięcego.

Mata Skip Hop jest bezpieczna nie tylko ze względu na swoje piankowe podłoże, ale również dlatego, że do jej produkcji nie zostały użyte jakiekolwiek szkodliwe materiały. Nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanów, PVC ani formamidu. Wyprodukowana z innowacyjnego tworzywa EVA, dzięki czemu zapewnia naszym smykom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Mata Skip Hop jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych – niebieski/złoty, kolorowy, zielony/brązowy, różowy/brązowy oraz szary/złoty, a całość składa się z 20 dużych puzzli o wymiarach 36×36 oraz dodatkowo kilkunastu elementów umożliwiających połączenie poszczególnych części. Dzięki temu mata daje maluszkom ogromne pole do zabawy – każdego dnia!

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Grepolis idealną propozycją dla fanów gier
  2. Oferta First Minute idealna dla Egiptu
  3. Dieta maluszka, czyli o karmieniu piersią
  4. Trailery filmowe każdy znajdzie coś ciekawego
  5. Jak nabywać prezenty dla dziecka.
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.