Lego Ninjago dla małych wojowników

lego ninjago
  • Sharebar

Wschodnie sztuki walki już od dawna rozpalają chłopięcą wyobraźnię, trudno zatem dziwić się słysząc, że niemal każdy maluch marzy czasem o tym, aby wcielić się w postać walczącego ze złem wojownika ninja. Szkolenie ninja jest długie i wyczerpujące, może się więc wydawać, że chłopięce marzenie nie ma szans na realizację, dzięki firmie Lego przed entuzjastami walki z przeciwnościami losu w maskującym stroju otwierają się jednak nowe możliwości.

Stwarza je seria Lego Ninjago, która cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko wśród małych budowniczych, ale również wśród znacznie starszych dzieci. Kolekcja Lego Ninjago pozwala na tworzenie fantastycznych maszyn, które pomogą małym wojownikom w toczonych przez nich walkach, na tym jednak nie kończą się jej możliwości. Dzięki kolejnym odsłonom serii można również zbudować wojownika, który w walce może posługiwać się nie tylko samymi sztukami walki, ale również dodatkowymi gadżetami w istotny sposób zwiększającymi jego efektywność, okazuje się zatem, że Lego Ninjago to nie tylko możliwość tworzenia fantastycznych konstrukcji, ale również toczenia bitew pomiędzy ich autorami. Kilka zestawów z tej serii zapewnia więc znakomitą rozrywkę rodzeństwu, które na ogół preferuje nie wspólną zabawę, ale rywalizację, kolekcja przydaje się zaś i wówczas, gdy jej właściciele chcą toczyć walki ze swoimi kolegami.

Nie można nie docenić i tego, że klocki lego są przeznaczone dla użytkowników w różnym wieku, znajdziemy więc wśród nich zarówno te, które dzieci ułożą samodzielnie, jak i te, w odniesieniu do których przyda się pomoc udzielona przez rodziców.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Wiersze dla dzieci małych
  2. Ubrania dla małych dzieci
  3. Coś dla małych kierowców wyścigowych.
  4. Gry dla dzieci Star Trek
  5. Zabawa naszych małych pociech
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.