Lego Hero Factory – w obronie wszechświata

lego
  • Sharebar

Opowieść o fabryce Hero Factory będącej gwarancją bezpieczeństwa w całym wszechświecie została wymyślona przez konstruktorów zatrudnionych w duńskiej firmie Lego i jako taka nie ma związku z żadnym filmem fabularnym, komiksem albo filmem animowanym. Nie oznacza to jednak, że jest to opowieść mało atrakcyjna albo taka, która nie jest w stanie oddziaływać na wyobraźnię młodych użytkowników tych najpopularniejszych klocków świata.

Kolekcja Lego Hero Factory cieszy się bardzo dużą popularnością, okazuje się przy tym, że obrona wszechświata przed złoczyńcami jest zadaniem, które na swoje barki biorą nie tylko bawiący się klockami chłopcy, ale również dziewczęta. Ideą świata Hero Factory jest walka w obronie wszechświata i jego mieszkańców, trudno zatem dziwić się, że kolejne zestawy serii pozwalają nam wcielić się w postaci zarówno dobrych, jak i złych bohaterów serii. Konstruktorzy klocków zadbali zresztą o to, żeby osoby przystępujące do zabawy nie przystępowały do potyczki bezbronne, Lego Hero Factory to zatem nie tylko energiczne postaci dobrych i złych wojowników, ale i szereg rozwiązań, które są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron, przystępując do tworzenia własnej postaci można mieć więc pewność, że będzie ona niepowtarzalna.

A jeśli zabraknie nam inspiracji? Młodym entuzjastom klocków na pewno to nie grozi, warto jednak zwrócić uwagę na to, że seria Lego Hero Factory to również zestaw filmów promocyjnych podpowiadających, jak można wykorzystać kolejne części kolekcji do udanej zabawy.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Lego Star Wars i świat Gwiezdnych Wojen
  2. Kolekcja klocków Lego City
  3. Lego Ninjago dla małych wojowników
  4. W obronie sklepów z odzieżą używaną
  5. Nowości filmowe 2012
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.