Lego Friends – kolekcja dla dziewcząt

lego
  • Sharebar

Klocki Lego przez lata utożsamiane były z rozwiązaniami, które cieszyły przede wszystkim chłopców. To prawda, dziewczęta również chętnie zasiadały przed opakowaniami klocków i czerpały ogromną radość z możliwości konstruowania z nich pojazdów kosmicznych i wojowników, trudno było jednak nie oprzeć się wrażeniu, że są traktowane po macoszemu.

Przez długi czas wśród zestawów klocków Lego brakowało takich, o których moglibyśmy powiedzieć z pełnym przekonaniem, że zostały stworzone wyłącznie dla nich, cieszy zatem to, że obecnie niekorzystny trend ulega zmianie. Niemała w tym zasługa kolekcji Lego Friends, nie da się bowiem zaprzeczyć temu, że to właśnie dziewczęta są jej najważniejszymi adresatkami. Zaopatrując się w zestawy z kolekcji Lego Friends możemy zapoznać się z pięcioma przyjaciółkami. Mia, Olivia, Stephanie, Andrea i Emma wiodą życie zwykłych nastolatek, są jednak o wiele bardziej otwarte na otaczający je świat niż wiele współczesnych dziewcząt. Tylko od użytkowniczek klocków Lego zależy zresztą to, jak będzie upływał im dzień, zestawy pozwalają bowiem między innymi na skonstruowanie domków dla każdej z dziewcząt oraz zabudowa gospodarskich, w których mieszkać będą zwierzęta, z którymi zaprzyjaźnione są nastolatki z Lego Firiends.

Każdy element zestawu stanowi całość, im jednak więcej ich posiadamy, tym bogatsze jest życie Emmy i jej przyjaciółek. Nic nie stoi zresztą na przeszkodzie temu, aby odkrywać nowe możliwości klocków Lego. Kto wie, może pomysły użytkowniczek będą ciekawsze niż te, które zaproponowali konstruktorzy klocków Lego?

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Kolekcja klocków Lego City
  2. Lego Hero Factory – w obronie wszechświata
  3. Lego Ninjago dla małych wojowników
  4. Lego Technic – kreatywność na poziomie
  5. Lego Star Wars i świat Gwiezdnych Wojen
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.