Krwawa podróż na motorze

  • Sharebar

Niektóre gry komputerowe mają w sobie wiele łagodności, są bardzo przyjazne, ale nie wszystkie. Niektóre są umieszczone w nieco bardziej krwawym i agresywnym świecie. Taką grą z pewnością jest ta o nazwie Werewolf Rider, czyli w tłumaczeniu na język polski Wilkołak na motorze.

W tej pozycji gracz ma oczywiście za zadanie kierować motorem, na którym jedzie wilkołak. Wynika to nawet z samego tytułu tejże gry. Jednakże zadanie postawione przed graczem nie ogranicza się jedynie do samej jazdy i jest bardziej ambitne. Aby przeżyć noc, wilkołak musi się posilać. W trakcie jazdy gracz więc musi zbierać czaszki, musi zbierać krew oraz mięso, gdyż w przeciwnym razie nie uda mu się przeżyć nocy. Dodatkowo również zadaniem gracza jest wykonywanie przeróżnych ewolucji, gdyż dzięki temu można zbierać dodatkowe punkty, a to pozwoli na przeżycie i na dojechanie do końca trasy.

Gra jest zasadniczo prosta, aczkolwiek z uwagi na samą tematykę oraz na niezbyt przyjazną grafikę, raczej nie jest skierowana do tych najmłodszych miłośników gier komputerowych. Dla tych najmłodszych bowiem przeznaczone są bardziej łagodne pozycje z kategorii gry motory.

Wracając do tej pozycji, warto dodać, że mamy tutaj do czynienia z bardzo dobrą fizyką gry, dzięki czemu jest ona bardziej realna, mamy spore możliwości i jednocześnie też gra ta na pewno daje sporą dawkę rozrywki każdemu, kto zasiądzie za sterami motocykla, na którym siedzi wirtualny wilkołak. Jeśli gry o motorach jest czyjąś ulubioną kategorią, to na pewno Werewolf Rider jest tą jak najbardziej godną polecenia, jako bardzo ciekawa.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Podróż do Rosji
  2. Czas na podróż – rower miejski
  3. Podróż do Finlandii
  4. Samolotem w podroż.
  5. Podróż wagonem sypialnym
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.