Fotografia ślubna zmienia się

fotofrafia ślubna
  • Sharebar

Fotografia ślubna zmieniła się. Wpływ na jej rozwój miała przede wszystkim fotografia cyfrowa, która pozwala na robienie wręcz nieograniczonej liczny zdjęć. Trafiają one bezpośrednio na komputer, gdzie obrabia się je. Nie wszystkie trafiają do albumu bądź są wywoływane – jest ich zwyczajnie za dużo!

 Fotografia cyfrowa i jej możliwości

Ma to swoje dobre i złe strony. Nie każda para wie jak pozować, dlatego możliwość zrobienia wielu poprawek jest dla nich dobra. Taka mnogość stanowi jednak jednocześnie pułapkę. Na oglądanie takiej ilości zdjęć nie ma czasu i ostatecznie nawet para młoda tego nie robi. Fotograf ślubny wybiera te najlepsze i najciekawsze fotografie i proponuje je oprawić. Jak wygląda sesja zdjęciowa? Dawniej para młoda przychodziła do studio, gdzie fotograf kazał im sztywno osiąść na malowanym tle. Zdjęcia wychodziły teatralnie, czasem wręcz groteskowo. Dzisiaj stawia się na naturalność. Fotograf zabiera modeli w plener, gdzie wszyscy mogą się czuć swobodnie. W końcu fotografia ślubna powinna nie tylko być wspaniałą pamiątką, ale i czymś, co oddaje charakter pary.

Przed obiektywem można zrobić wszystko!

Z tego względu popularne są dynamiczne sesje – panna młoda wskakuje do wody (zazwyczaj już po ślubie, tak by nie musiała troszczyć się o suknię), pan młody może tarzać się w trawie. Takie zdjęcia z pewnością są efektowne. Wymagają kreatywności ze strony osoby, która je robi, jak i pary młodej, która pozuje. Zdarza się, że fotograf wykonuje naprawdę odważne sesje – ostatnim trendem są sesje rozbierane, podczas których panna młoda nie pokazuje jak ładną ma suknię, ale wręcz przeciwnie – zdejmuje ją.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Fotografia ślubna piękną pamiątką
  2. Fotografia ślubna
  3. Niebanalna fotografia ślubna
  4. Tania fotografia ślubna w Wawie
  5. Fotografia Ślubna
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.