Elo boosting sposób na zarabianie

  • Sharebar

Grając w gry komputerowe szczególnie te internetowe musiałeś chociażby usłyszeć o takiej grze jak League of Legends. Obecnie jest to chyba najbardziej popularna gra sieciowa, a statystyki nawet mówią że dziennie na wszystkich serwerach loguje się ok. 27 milionów unikalnych graczy z czego 7 mlnów gra w tym samym czasie. Są to jak widać spore liczby, na tyle duże aby szara strefa tej gry zaczeła na tej popularności zarabiać pieniądze.

Elo Boosting o co w tym chodzi i co to w ogóle jest? Aby się tego dowiedzieć należy zrozumieć jak działa ranking w League of Legends. Obecny system rankingowy który zaowocował w lolu jakiś rok temu ze startem sezonu 3 jest bardzo podobny do systemu na którym opiera się między innymi Starcraft 2. System ten podzielony jest na Tiery czyli od najniższego: bronze, silver, gold, platinum, diamond, challenger. Każdy z tych tierów posiada 5 dywizji od 5 dywizji do 1, gdzie 5 jest najsłabsza a 1 najlepsza. Wyjątkiem jest ostatni tier czyli challenger – tam wystepuje tylko 1 dywizja w której zmieści się 200 najlepszych graczy na serverze. Aby awansować z dywizji na dywizje należy zdobyć 100 pktów (co wygrany mecz dostajesz ok 20-25 pktów) a następnie wygrać 2 z 3 gier promocyjnych a w przypadku przeskoku z 1 dywizji na kolejny tier 3 gry z 5.

Tyle o systemie rankingowym, przejdźmy do elo boosta. Elo boost jest to nic innego jak wbijanie dywizji przez doświadczonego gracza (zazwyczaj w dywizji diamond 1/challenger) za pieniądze. W skrócie jeżeli nie radzisz sobie z wbijaniem dywizji, a bardzo jej pragniesz to płacisz boosterowi odpowiednią sumę pieniędzy a on za ciebie to wbije. Ludzie często kupują boosting dlatego że często gracze niższego poziomu to tzw “trolle”, które specjalnie przeszkadzają w grze, dzięki czemu przegrywasz i hamują twoją wspinaczkę po szczeblach rankingu.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Zarabianie na grach Lotto
  2. Cheat – sposób na grę
  3. Zarabianie online
  4. Zarabianie w Internecie
  5. Zarabianie przez internet
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.