DKNY – Nowy Jork na twoim nadgarstku

zegarki amerykańskie
  • Sharebar

Znana amerykańska projektantka Donna Karan pokusiła się o stworzenie kolekcji niezwykłych dodatków, oddających atmosferę i styl Nowego Jorku. Co z tego wyszło? Między innymi seria wspaniałych zegarków, które rzucają się w oczy i zapierają dech w piersiach. Zegarki DKNY to odważne i niebanalne dodatki dla prawdziwych miłośniczek blichtru.

Zegarki sygnowane nazwiskiem Donny Karan o przede wszystkich bardzo ozdobne modele, o zdecydowanie biżuteryjnym charakterze. Zdecydowanie królują wśród nich kryształy i cyrkonie, kolor żółtego lub czerwonego złota i srebra. Każdy zegarek opatrzony jest dużym i widocznym logiem, na które składają się litery DKNY – tak by patrzący na pierwszy rzut oka wiedział, z czym ma do czynienia. Zegarki DKNY to grupa kilkuset pięknych modeli, które nie grzeszą może różnorodnością, jednak jak najlepiej wykonują swoje najważniejsze zadanie – zwracają uwagę na siebie, a przy okazji także na właścicielkę.

Pod względem technicznym zegarki nie ustępują temu, do czego przyzwyczaił nas rynek w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Podstawą działania czasomierzy są mechanizmy kwarcowe zasilane bateryjnie, tarczę osłonięte zostały przez szkiełka mineralne, a całość zabezpieczona przed wilgocią na przyzwoitym poziomie 30-50m.

Nowy Jork to jeden z najważniejszych punktów na mapie świata mody. Mało która z nas ma okazję zobaczyć go osobiście, jednak kobiety, które chcą odczuć klimat tego wielkiego miasta, mogą zrobić to poprzez nadgarstek. Wystarczy zakupić któryś z modeli DKNY – atrakcyjne ceny i duży wybór z pewnością ułatwi sprawę.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
DKNY – Nowy Jork na twoim nadgarstku, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Projekty wnętrz Nowy Sącz
  2. Agencja Reklamowa Nowy Sącz
  3. Ciekawe miejsca na imprezę w Twoim mieście
  4. Kupno samochodu – nowy czy używany?
  5. Wasze laboratorium może wejść w nowy wymiar pracy
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.