Wskazówki jak kupić tanie ubezpieczenia UK

  • Sharebar

Ceny ubezpieczeń stale stają się coraz wyższe, więc warto poszukać sposobów na to, by kupić je po obniżonej cenie. Wynegocjowanie odpowiednich dla siebie warunków umowy może okazać się trudne, jednak wysiłek z pewnością się opłaci i zagwarantuje nam pewne oszczędności w przyszłości. Oto kilka wskazówek, które nam w tym pomogą.

Przede wszystkim należy rozejrzeć się za najkorzystniejszą dla siebie ofertą ubezpieczenia w anglii. Można to zrobić analizując kilka różnych ofert i dokładnie określając swoje potrzeby. Ponadto nie powinno się dodawać do polisy zbyt dużej ilości kierowców, zwłaszcza młodych i niedoświadczonych. Co więcej, opłaca się zadbać o swoje zniżki za bezszkodową jazdę. Jak to zrobić? Wystarczy ostrożnie jeździć, przestrzegać przepisów ruchu drogowego i nie stwarzać sytuacji, które mogłyby zakończyć się spowodowaniem wypadku. Doskonałym pomysłem jest także wykupienie wyższego udziału w szkodzie własnej (Excess) oraz zgłoszenie się do programu „Blackbox”.

Poza tym niższą kwotę ubezpieczenia samochodu można sobie zapewnić po prostu mniej jeżdżąc, montując w samochodzie systemy zabezpieczeń przed kradzieżą np. immobiliser i alarm oraz parkując pojazd w garażu. Dzięki temu ostatniemu można zmniejszyć prawdopodobieństwo jego uszkodzenia przez warunki pogodowe lub kradzieży. Mnóstwo korzyści zapewnia również korzystanie ze zniżek, które przysługiwały nam w Polsce oraz dokładniejsze czytanie umów, w których nieraz pojawiają się jakieś haczyki.

Stosując się chociaż do kilku z powyższych wskazówek z pewnością każdemu kierowcy uda się chociaż trochę obniżyć kwotę składki ubezpieczeniowej, a tym samym zredukować opłaty związane z utrzymaniem samochodu. WIecej o ubezpieczeniach auta w UK dowiesz sie także na stronie Financial Experts

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Ubezpieczenia zwierząt domowych a ubezpieczenia zwierząt hodowlanych – różnice
  2. Tanie ubezpieczenia
  3. Ubezpieczenia zwierząt domowych służą pomocą w kryzysowych sytuacjach
  4. Nie pozwól by coś zakłóciło Twój urlop, zadbaj o ubezpieczenia turystyczne
  5. Ubezpieczenia
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.