Polisa Skandia – inwestycje bez ograniczeń

  • Sharebar

W czasach, kiedy wysokość świadczeń emerytalnych, gwarantowanych przez państwo, nie osiąga poziomu zadowalającego większość podatników, zabezpieczenie dochodów na starość wydaje się być jednym z ważniejszych priorytetów. Do najciekawszych propozycji na rynku usług finansowych zaliczyć można ofertę inwestycyjną Skandii, przeznaczoną zarówno dla klientów samodzielnych i ceniących sobie niezależność w zarządzaniu zgromadzonymi środkami, jak też dla osób chętnie zdających się na pomoc specjalistów.

Firma, mająca swoje korzenie w Szwecji, obecna w naszym kraju od kilkunastu lat, dzięki rzetelności, otwarciu na wszelkie życzenia i indywidualne potrzeby klientów, a także niezwykle bogatej ofercie finansowej, plasuje się na czołowych miejscach w rankingach towarzystw ubezpieczeniowych. Miłośnikom sportu znana jest przede wszystkim z patronowania słynnemu wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne, inwestorom z szerokich możliwości lokowania i zarządzania zgromadzonym kapitałem.

Polisa inwestycyjna Skandia stwarza idealne warunki do inwestowania i pomnażania naszych dochodów. Jest również najlepszą gwarancją skorzystania ze zgromadzonego kapitału na starość. W przypadku śmierci, rodzina otrzyma całą zebraną kwotę bez konieczności okazania testamentu, nie zostanie też ona pomniejszona o podatek od darowizny lub od spadku.

Decydując się na polisę inwestycyjną zyskujemy wolność korzystania z różnych funduszy inwestycyjnych, zmieniania ich bez obowiązków podatkowych. Możemy także decydować o składzie naszego portfela inwestycyjnego i z tego tytułu nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. Otrzymujemy również wszelkie niezbędne nam wsparcie w zakresie szczegółowych informacji: narzędzia, które pomogą nam w zarządzaniu naszymi środkami, programy zapewniające raporty i analizę notowań giełdowych, ułatwiające korzystne inwestowanie i minimalizujące ryzyko strat. Wsparciem dla osób czujących się mniej pewnie w świecie finansowym jest usługa Portfeli Modelowych. W tym przypadku korzystamy z wieloletniego doświadczenia najlepszych specjalistów, którzy w naszym imieniu podejmują decyzje.

Jest również trzecia opcja, w której o części naszych środków możemy decydować samodzielnie, część zaś powierzyć profesjonalistom. Wybierając Skandię możemy bowiem korzystać ze wszystkich ofert i udogodnień, w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań, i inwestować bez ograniczeń.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.