Paski płacowe od brytyjskich pracodawców

zwrot podatku UK dzięki ZwrotPodatkuAnglia.pl
  • Sharebar

Pracując legalnie w Anglii powinniśmy zbierać wszelkie dokumenty, jakie generujemy w czasie pobytu w tym kraju. Będą nam one potrzebne do tego, aby starać się o zwrot podatku UK. W czasie gdy będziemy wnioskować do HMRC (brytyjskiego urzędu podatkowego) o zwrot podatku UK będziemy potrzebować dokumentów potwierdzających nasze zatrudnienie w Anglii. Wśród nich najistotniejsze są paski, jakie otrzymamy od naszych pracodawców. Payslipy, czyli brytyjskie paski płacowe to popularne paski wypłat, jakie co miesiąc otrzymywaliśmy od brytyjskiego pracodawcy.

Posiadanie pasków do wypłaty umożliwia również rozliczenie podatku z zagranicy. Starając się o zwrot podatku UK musimy bowiem udokumentować poziom naszych zarobków. Na paskach płacowych mamy wyszczególnione informacje odnośnie wysokości wynagrodzenia brutto, netto oraz informację ile zaliczek na podatek dochodowy odprowadzał nasz pracodawca.

Będąc w posiadaniu payslipów możemy starać się o zwrot podatku z Anglii. Znajdujące się na nich dane posłużą doradcom podatkowym w obliczeniu naszego podatku do zwrotu. Wysokość wielkości podawanych w payslipach umożliwia nam również skorzystanie z kalkulatorów podatkowych. Dostępne w internecie kalkulatory podatkowe pozwalają samemu w oparciu o dane znajdujące się na payslipach obliczyć szacowany zwrot podatku. Funkcje wbudowane w tego typu kalkulatorach są bardzo wygodne, aby zorientować się, czy w ogóle mamy możliwość odzyskać podatek i na jakiej kwocie nam zależy. Oczywiście istotnym faktem jest użycie odpowiedniego kalkulatora obliczającego zwrot podatku UK, a nie zwrot podatku z innego kraju. Warto bowiem mieć świadomość, że obliczenia te dotyczą konkretnego kraju – w każdym innym kraju, inaczej dokonuje się obliczeń podatkowych.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 5.0/5 (1 oddanych głosów)
Paski płacowe od brytyjskich pracodawców, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Podobne wpisy:

  1. Zwrot podatku holenderskiego – dla kogo?
  2. Zwrot podatku UK
  3. Praca w Danii przyciąga Polaków, ale podatki już nie
  4. Materiały eksploatacyjne
  5. Polacy w Anglii
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.