Oblicz swoją składkę ubezpieczenia

ubezpieczenie
  • Sharebar

Liberty Direct to firma idąca z duchem czasu, bardzo nowoczesna ale z tradycjami i bogatą historią. Sprzedaje swoje usługi za pomocą najnowocześniejszych technik – Internetu oraz telefonii. Chcąc zapoznać się z ofertą firmy ubezpieczeniowej Liberty Direct możemy zajrzeć na stronę www lub zadzwonić pod numer telefonu wyświetlający się na ekranie telewizora podczas oglądania reklam, bądź znajdujący się w reklamie prasowej. Nowoczesnemu młodemu człowiekowi najbliższy jest jednak Internet.

Wystarczy jedynie abyśmy odwiedzili stronę Internetową Liberty Direct i z pomocą zamieszonego tam kalkulatora obliczyli samodzielnie wartość należności. Ważne żeby wypełnić wszystkie pola, dlatego w pogotowiu należy mieć dowód osobisty, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu. Dobrze byłoby znać także historię auta, jeśli nie jesteśmy jego pierwszym właścicielem. Przy wyliczaniu kwoty ubezpieczenia musimy także znać swoje zniżki, gdyż Liberty Direct honoruje takowe u siebie.

Oblicz swoją składkę w Liberty Direct, jeśli posiadasz te wszystkie informacje, z pomocą dostępnego tam kalkulatora. Dodatkowo firma stworzyła opcję podania kodu promocyjnego, który pochodzi z programu ubezpieczyciela pod nazwą „Podaruj znajomemu zniżkę”. Te wszystkie dane będą miały wpływ na cenę, którą po wypełnieniu wszystkich pół poznamy. Jeśli zdecydujemy się na podpisanie umowy z Liberty Direct musimy wypełnić tabelkę z danymi do polisy ubezpieczeniowej. Pod koniec możemy sprawdzić wszystkie dane i dokonać płatności.

Z pomocą kalkulatora obliczenie wartości składki jest czynnością nader łatwą. Warto jednak przed podjęciem tej czynności zapoznać się z treścią Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną. Ważną informacją jest fakt, że po skorzystaniu z kalkulatora nie musimy w tym samym momencie decydować się na zawarcie umowy, swoje dane możemy zapisać i przemyśleć swoją decyzję. Oblicz swoją składkę w Liberty Direct i przekonaj się jak korzystna oferta na Ciebie czeka.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Czym są ubezpieczenia Direct
  2. Ubezpieczenia oc samochodu za granicą
  3. Jak zwiększyć swoją zdolność kredytową?
  4. Zabezpiecz swoją firmę!
  5. Dobre ubezpieczenie samochodu
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.