Kredyty gotówkowe na oświadczenie

gotówkowy kredyt
  • Sharebar

Chcesz uzyskać kredyt gotówkowy od ręki? Dzisiaj nie jest nawet w tym celu konieczne przedstawianie zaświadczeń od pracodawcy. Coraz więcej banków oferuje swoim klientom kredyty gotówkowe tylko na oświadczenie o zarobkach. To bardzo atrakcyjna propozycja dla tych, którzy cenią sobie szybkość i wygodę, ponieważ właśnie dzięki takim kredytom można zyskać potrzebne środki właściwie jednego dnia.

Oczywiście, kredyt gotówkowy na oświadczenie nie jest niestety dla każdego potencjalnego klienta banku. Konieczne jest posiadanie zdolności kredytowej. Jak zatem banki obliczają zdolność, gdy nie utrzymują zaświadczenia o zarobkach?

Kredyt na oświadczenie można uzyskać najczęściej w swoim własnym banku, także przez internet, gdy posiada się konto online. W takim przypadku pod uwagę brana jest historia rachunku, wpływy oraz obciążenia. W przypadku ubiegania się o kredyt w innym banku, najczęściej zbadanie zdolności kredytowej opiera się na sprawdzeniu informacji kliencie w BIK-u oraz innych bazach informacji gospodarczej. Zawierają one wszystkie dane dotyczące obecnych i przeszłych obciążeń – kredytów, pożyczek, kart kredytowych, debetów. Ponadto klient bierze na siebie odpowiedzialność wtedy, gdy poda nieprawidłową kwotę przychodów w oświadczeniu – gdy dług nie będzie spłacany, wówczas może on narazić się na odpowiedzialność pieniężną i karną, na przykład na windykację, zajęcia komornicze.

Kredyty gotówkowe na oświadczenie są udzielane również przez instytucje pozabankowe. To właśnie one są obecnie wybierane chętnie przez te osoby, które nie otrzymały pozytywnej decyzji kredytowej w bankach. W przypadku parabanków nie jest konieczne także dostarczanie zaświadczeń, nie są sprawdzane informacje w BIK-u, nie trzeba posiadać stałego zatrudnienia. To jednakże bardziej ryzykowne rozwiązanie, ponieważ w przypadku problemów ze spłatą, chociażby jednodniowego opóźnienia, mogą być naliczone wysokie kary umowne. Kredyty pozabankowe można uzyskać także przez internet, bez zaświadczeń i BIK-u.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Kredyty bez bik
  2. Kredyty gotówkowe miszkaniowe
  3. tanie kredyty gotówkowe bez bik
  4. Najlepsze Kredyty gotówkowe
  5. Kredyty hipoteczne – bardzo popularne kredyty bankowe
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.