Kredyt samochodowy online

kredyt na samochód
  • Sharebar

Kredyty udzielane przez internet cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Decydują się na nie te osoby, które cenią sobie komfort i oszczędność czasu, także te, które nie mają po drodze do placówki bankowej. Najczęściej przez internet wnioskujemy o kredyty gotówkowe, a także o kredyty pozabankowe w tym chwilówki. Również dostępne są kredyty samochodowe!

Jak zdobyć pieniądze na auto przez internet?

Kredyty na samochód przez internet przeznaczone są praktycznie tylko i wyłącznie dla stałych klientów banków. To główny wymóg, ponieważ na podstawie historii przychodów i rozchodów z konta bank ustala zdolność kredytową. Dlatego też nie jest konieczne w wielu przypadkach dostarczanie dodatkowych zaświadczeń. Gdy zdolność kredytowa nie będzie zadowalająca, bank może poprosić o dodatkowe zabezpieczenie, przesłanie dokumentów potwierdzających przychody. Po kredyt samochodowy można też zadzwonić do firmy i załatwić wszystkie formalności przez telefon.

Kredyt można przeznaczyć na kupno samochodu używanego lub nowego, motocykl, statek wodny, skuter, quad w zależności od swoich wymagań. Selekcja zarówno pojazdu, ja i sprzedawcy zależy tylko do klienta. Po pozytywnej decyzji kredytowej można mieć pieniądze w kilka minut później na swoim koncie i od razu przeznaczyć je na zakup samochodu.

Także w firmach pożyczkowych

Gdy ubieganie się o kredyt samochodowy w banku nie jest możliwe, wtedy można skorzystać z ofert pozabankowych. Do dyspozycji ma się w tej dziedzinie także dużo firm, które mogą pomóc w zdobyciu potrzebnej kwoty. Trzeba jednak pamiętać o tym, że oferty pozabankowe odznaczają się wyższymi kosztami – oprocentowanie, prowizje, dodatkowe koszty – razem mogą one wynieść nawet trzy razy więcej. Ogromnym plusem jest jednak łatwa dostępność środków i osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej, mogą uzyskać pieniądze praktycznie od ręki. W przypadku wyższych sum czasami konieczne jest przedstawienie dodatkowego zabezpieczenia, na przykład podpisanie weksla in blanco, poręczenie, zastaw.

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Brak podobnych wpisów.

Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.