Konto osobiste dla kobiety XXI wieku

konto bankowe
  • Sharebar

Kobiety, jak podkreślają socjologowie, są znacznie bardziej wymagające. Dotyczy to niemal wszystkich sfer życia, w tym również finansów. Na co zatem stawiają kobiety wybierając konto bankowe? Czy w XXI wieku istnieje idealne konto osobiste dedykowane specjalnie paniom?

Oferta banków

Współcześnie banki próbują przyciągnąć do siebie klientów w najrozmaitsze sposoby. Na rynku finansowym powstają wciąż produkty, które to są dedykowane różnorakim grupom społecznym, dla przykładu studentom, emerytom czy też młodzieży. To jednak nie wszystko. Coraz więcej instytucji finansowych oferuje również specjalne konta osobiste, których grupą docelową są panie. Związane jest to właśnie z przekonaniem, że kobiety są znacznie bardziej wymagające, potrafią również zdecydowanie lepiej określić swoje potrzeby. Na co zatem zwracają szczególną uwagę panie?

Konto wielofunkcyjne

– Interesował mnie nie tylko łatwy dostęp do sieci bankomatów, ale również dodatkowe korzyści, które by wynikały z posiadania konta akurat w danym banku – mówi pani Agata, posiadaczka takiego rachunku. Specjalne zalety to zaś nie tylko darmowe prowadzenie konta czy stosunkowo niskie prowizje za przelewy, ale również pakiet dodatkowych usług. Mowa tutaj zarówno o ubezpieczeniu czy też wysokich premiach za używanie karty płatniczej. Dodatkowo, można spotkać się z kontami, których założenie wiąże się z otrzymaniem dostępu do całodobowej i bezpłatnej pomocy medycznej.

Bezpieczeństwo i wygoda

Ponadto, panie wybierając dla siebie konto osobiste kierują się i innymi aspektami, które wymieniane są przez specjalistów z zakresu finansów i bankowości. Mowa zarówno o bezpieczeństwie, jak i wygodzie. Ważne zatem, aby dostęp do konta był prosty i szybki, istotne jest również, żeby bankomaty danego banku były rozmieszczone w różnych punktach miasta. Pozwala to nie tylko na dokonywanie bezpiecznych transakcji, ale przede wszystkim zawsze wówczas, gdy jest to konieczne i niezbędne. Co ponadto?

Oszczędność czasu

Zdecydowana część kobiet podkreśla, że zwłaszcza współcześnie odczuwa brak czasu. Wiąże się to głównie z koniecznością pogodzenia życia zawodowego z osobistym, rodzinnym. W związku z tym zdecydowana większość pań sprawdza – przed wyborem konta osobistego – czy będzie miała do niego internetowy dostęp. To znacznie ułatwia kwestię związaną z wykonywaniem przelewów czy też sprawdzaniem salda na rachunku, gdyż nie jest konieczna dodatkowa wizyta w oddziale banku czy też placówce partnerskiej.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Konto osobiste na miarę XXI wieku
  2. konta osobiste
  3. Konto bankowe inteligo – nowoczesne konto internetowe
  4. Najlepsze Konta osobiste
  5. Które konto osobiste wybrać?
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.