Jakie są sposoby pobrania raportu z BIK

  • Sharebar

Raport z BIK to tak zwana informacja ustawowa, która zawiera wiele informacji o przyszłym kredytobiorcy. Raport z BIKU raz na pół roku można otrzymać bezpłatnie.

Raport z BIK może nam być potrzebny jeśli chcemy w wziąć kredyt z banku a kiedyś mieliśmy nie spłacone zobowiązania lub jeżeli chcemy go uzyskać na korzystnych warunkach.

Raport z BIKU można pobrać na trzy sposoby. Pierwszym jest wybranie się osobiście na ulicę Postępu 17 A w Warszawie. Tam można uzyskać raport od ręki, na poczekaniu na podstawie dowodu osobistego.

Drugą możliwością jest wypełnienie na stronie internetowej BIKU specjalnego formularza w celu uzyskania raportu. Od jakiegoś czasu istnieje już w Polsce taka moźliwość.Aby otrzymać taki raport potrzebne jest jeszcze zdjęcie oraz skan dowodu osobistego oraz numer konta jeżeli pobieramy wersję płatną raportu.

Można wysłać formularz pocztą wraz z kserem dowodu osobiestego, aby otrzymać raport z BIK. Trwa to jednak dłużej niż przesłanie drogą internetową. Raport z BIKU ma długość czasem kilkudziesięciu stron. Zawiera wszelkie informacje o wnioskach kredytowych, kredytach, terminowości i spłaty oraz zobowiązaniach, które zostały spłacone z opóźnieniem. W płatnej wersji raportu BIK znajduje się również ocena punktowa klienta.

Raport z BIK będzie Ci potrzebny jeśli chcesz wziąć kredyt na korzystnych warunkach. Raz w ciągu roku można uzyskać taki  raport bezpłatnie z tym, że w bezpłatnej wersji raportu nie ma oceny punktowej.  Z raportu z BIK możesz  dowiedzieć się nie tylko o zaciągniętych kredytach lecz również o ilości składanych wniosków o kredyt.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Kredyty bez bik
  2. Blaski i cienie kredytu bez BIK
  3. Jakie wady mają pożyczki przez Internet?
  4. tanie kredyty gotówkowe bez bik
  5. Kredyty gotówkowe na oświadczenie
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.