Zdjemowanie simlocka z telefonu

odblokowanie telefonu
  • Sharebar

Simlock to taka nieznośna przeszkoda utrudniająca życie użytkownikom telefonów komórkowych. W końcu przez to, że znajduje się on w naszym aparacie telefonicznym mamy możliwość wyłącznie korzystania w nim z jedynie z karty SIM operatora z jakim podpisaliśmy umowę. Za sprawą tej blokady operatorzy zabezpieczają się przed wykorzystaniem telefonu przez nich sprzedawanego w konkurencyjnej sieci. Tego rodzaju zabezpieczenie nosi nazwę blokada simlock i jest ona stałym elementem aparatu telefonicznego zakupionego w salonie firmowym danego operatora.

Jak zatem widać podpisując umowę z danym operatorem niejako zgodziliśmy się na to obwarowanie.

Mimo wszystko wielu użytkowników telefonów wciąż zastanawia się jak zdjąć simlock, ponieważ wypatrzyli znacznie korzystniejszą ofertę na rynku. Istnieje możliwość, że sam operator może zdjąć tą blokadę, ale może to nastąpić dopiero po zakończeniu umowy lub też w przypadku takiego zapisu w tym dokumencie. W przypadku, kiedy nie widzi nam się czekanie albo też nie mamy takiego zapisu w swojej umowie to zawsze istnieją inne sposoby, aby zdjąć simlocka z telefonu.

Należy jednak mieć świadomość tego, że szukanie rozwiązań dających odpowiedź na to jak odblokować simlocka w nieautoryzowany sposób tracimy gwarancję na to urządzenie. Zabezpieczenie w postaci simlocka można zdjąć zarówno w autoryzowanych salonach jak i również na specjalistycznych stronach internetowych.

 

 

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Odłotowe tapety do telefonu
  2. Szybkie doładowania telefonu.
  3. Tanie pogotowie komputerowe
  4. Wyszukiwarka telefonów i sklep internetowy
  5. Dzwonki do telefonów
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.