Test kamery Sony AS200V.

  • Sharebar

W tym artykule sprawdzimy zalety nowej kamery firmy Sony, a mianowicie model AS200V – kamery Action Cam z Wi-Fi i odbiornikiem GPS.

Kamera pozwala na filmowanie w jakości FullHD, dodatkowo producent oferuje program do automatycznego montażu materiału o nazwie Highlight Movie Maker, dzięki któremu, jak zapowiada firma Sony, każdy materiał zmieni się w arcydzieło na miarę Hollywood J.

Kamera została wyposażona w system poprawy rozdzielczości obrazu (brak grupowania pikseli) oraz eliminacji efektu tak zwanych schodków.

Kamera AS200V pozwala na rejestrację obrazu w standardach 120p przy jakości HD, i 240p przy WVGA (Wide Video Graphics Array). Dzięki takiej ilości klatek, możliwe jest zwalnianie tempa, bez straty jakości obrazu.

Kamera wyposażona jest w świetny przetwornik obrazu CMOS Exmor R gwarantujący idealną jakość przy zapisie z prędkością 50 Mb / s, a system stabilizacji obrazu Steady Shot gwarantuje brak drgań podczas filmowania w trudnych warunkach. Tak jak w innych modelach, Sony zastosował szerokokątny obiektyw ( 170 stopni ) firmy Zeiss Tessar, gwarantujący bardzo dobrą jakość oraz szerokie pole filmowanego obrazu.

Ta klasa kamer wyposażona jest w mikrofon z systemem redukcji szumów, które mogą powstać w sytuacji nagłego podmuchu wiatru. System jest na tyle wydajny, że dźwięk jest bardzo czysty i w dobrej jakości.

Dzięki modułowi Wi-Fi możliwe jest przesyłanie materiału w czasie rzeczywistym do aplikacji, umożliwiającej naszym znajomym na bieżące śledzenie tego, co akurat dzieje się przed obiektywem. Filmowanie już dawno nie sprawiało tyle przyjemności.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 3.7/5 (3 oddanych głosów)
Test kamery Sony AS200V., 3.7 out of 5 based on 3 ratings

Podobne wpisy:

  1. Kamery przemysłowe a obraz Full HD
  2. Kamery wideo i filmowanie dla każdego
  3. Telewizory Sony a wizerunek
  4. Mini kamery technika
  5. Pędem na kamery go pro!
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.