Kontrola dostępu

  • Sharebar

Przedsiębiorstwo PC Therm, dzięki długiemu doświadczeniu stała się zasłużenie uznaną marką, bezproblemowo rozpoznawaną na polskim rynku produktów automatyki przemysłowej. Nasz doświadczony krąg inżynierów przyczynił się do wykonania i na przestrzeni lat udoskonalenia szeregu funkcjonalnych i bezawaryjnych towarów.
Do pomiaru temperatury posługujemy się specjalnymi czujnikami typu pt100. W zależności od oczekiwań tego rodzaju czujniki mogą być używane do pomiaru temperatury substancji miękkich typu: wędliny, ser, suchych gazów używanych w różnorodnych dziedzinach techniki, pomiaru przepływu cieczy i mas półpłynnych w produkcji przemysłowej. Na zakończenie warto wspomnieć o zastosowaniu naszych czujników pt100służącychdo pomiaru wilgotności w pomieszczeniach – niezwykle użyteczne urządzenie w suszarniach drewna i tytoniu.

Firma PC Therm zapewnia pomoc techniczną wszystkim. Dzięki naszej wieloletniej praktyce nasze urządzenia są ustawicznie doskonalone, dlatego też cieszą się niesłabnącą popularnością pośród ogromnej ilości usatysfakcjonowanych nabywców. Z dbałości o niezawodność naszych wyrobów, do ich wyprodukowania wykorzystujemy najlepszej klasy materiały. Reasumując należy nadmienić, że nasze urządzenia są dystrybuowane po niezwykle atrakcyjnych cenach.

Regulator temperatury jest głównym towarem naszego przedsiębiorstwa. Montowany jest w trzech typach obudowy: tablicowej, szynowej i hermetycznej. Jest artykułem najwyższej próby. Odznacza się nieprzeciętną użytecznością i bezusterkowością w ciągu pracy. Rozmaitego rodzaju regulatory temperatury są często użytkowane w produkcji spożywczej (przetwórnie czy browary). Znajdują poza tym zastosowanie w aparaturze medycznej (jak np. inkubatory) i w laboratoriach. Przeciętnym użytkownikom ich działanie jest znane na przykład z: maszyn pakujących, elementów grzejnych i suszarni.

By pomiar temperatury był procedurą efektywną, nasze czujniki pt100 są ukształtowane ze specjalistycznego stopu ,który jest kwasoodporny. Forma zakończeń czujników jest uzależniona od sposobu eksploatacji czujników. Kable spajające czujnik z maszyną pomiarowym w zależności od potrzeb mogą być wyprodukowane z różnego typu substytutów typu: silikon, teflon czy sznur o przeplocie metalowym.

VN:F [1.9.17_1161]
Ocena: 0.0/5 (0 oddanych głosów)

Podobne wpisy:

  1. Dla kogo miernik?
  2. Sondy służące do pomiarów
  3. Mechanizmy kontroli dostępu
  4. Czas i kontrola urzędu.
  5. Kontrola urzędu skarbowego
Komentarze i pingowanie jest obecnie wyłączone.

Komentarze są wyłączone.